Inowrocław - TOP wydarzenia 02-03 2024

W najbliższych tygodniach miasto Inowrocław szykuje się na prawdziwą kulturalną ucztę, która zachwyci miłośników muzyki, sztuki i rozrywki. Zróżnicowana lista wydarzeń kulturalnych w różnych miejscach miasta przyciąga uwagę mieszkańców i turystów, obiecując niezapomniane wrażenia artystyczne.

Na liście wydarzeń nie brakuje koncertów, które zapowiadają się niezwykle interesująco. Już 8 marca w Kujawskim Centrum Kultury odbędzie się koncert "Osiecka z Krajewskim, czyli podróż sentymentalna" w wykonaniu zespołu Retro gitary. To idealna okazja, aby przenieść się w świat nostalgii i sentymentalnych brzmień za jedyne 45 złotych.

Kilka dni później, 10 marca, na scenie Kujawskiego Centrum Kultury wystąpi zespół Szlagierowy Zawrót Głowy, obiecując znakomitą rozrywkę i muzyczną ucztę za 65 złotych. Podobnie już 16 marca w ramach koncertu Zespołu Raz Dwa Trzy "Człowiek czasami serce otworzy" widzowie będą mieli okazję doświadczyć niezapomnianych emocji za jedyne 120 złotych.

Miłośnicy piosenek Czerwonych Gitar nie mogą przegapić platynowego koncertu z okazji 55-lecia zespołu, który odbędzie się 12 kwietnia w Teatrze Miejskim. Bilety w cenie 100 złotych to doskonała inwestycja w wieczór pełen przebojów i niezapomnianych wspomnień.

Alicja Majewska, znana i ceniona artystka, również zagości w Inowrocławiu, prezentując repertuar piosenek Korcza i Andrusa 13 maja w Teatrze Miejskim. Bilety na ten wyjątkowy koncert można nabyć za 129 złotych.

To tylko część bogatej oferty kulturalnej, która czeka na mieszkańców i gości Inowrocławia w najbliższych miesiącach. Niezależnie od preferencji muzycznych czy artystycznych, każdy znajdzie coś dla siebie w wydarzeniach, które odbędą się w miastach. Zapraszamy do korzystania z kulturalnej oferty oraz wspierania lokalnych artystów i miejsc kulturalnych.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Inowrocław - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl