1. Start
  2. Gryfice
gryfice: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

Gryfice - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:

(Gryf Arena Hala widowiskowo-sportowa) - bilety

2020-10-23

Ceny biletów od: 80.00 PLN, Artysta: Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana, Miasto: Gryfice, Miejsce: Gryf Arena Hala widowiskowo-sportow...

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »

Gryfice - Zobacz także - ARTYKUŁY

Baltic Neopolis Festival 2016

2016-06-09

Stowarzyszenie Baltic Neopolis Festival zaprasza na Baltic Neopolis Festival, czyli II Międzynarodowy Festiwal Muzyki, który odbędzie się w dniach 9.06 - 28.08.2016 w całym regionie zachodniopomorskim: Szczecin, Police, Przelewice, Grodno, Gryfice, Świnoujście, Kołobrzeg, Złocieniec, Drawno, Gryfino

czytaj dalej »

Rusza Baltic Neopolis Festival

2015-07-09

Baltic Neopolis Festival to cykl letnich koncertów muzyki kameralnej organizowanych przez szczecińską Baltic Neopolis Orchestra w regionie zachodniopomorskim z udziałem międzynarodowych artystów. Trasa koncertowa rozpoczyna się w czwartek.

czytaj dalej »

Kaskada muzyki na początek Baltic Neopolis Festival

2017-06-10

Warsztatami i koncertem tanga Baltic Neopolis Orchestra rozpoczyna w sobotę, 10 czerwca w Galerii Kaskada Baltic Neopolis Festival, III Międzynarodowy Festiwal Muzyki, który obejmie całe zachodniopomorskie.

czytaj dalej »

Dwa światy z muzyką

2016-08-26

Taki tytuł noszą koncerty portugalskiego Guimarães String Quartet, który wystąpi w najbliższy weekend w Szczecinie i Gryfinie w ramach Baltic Neopolis Festival, II Międzynarodowego Festiwalu Muzyki.

czytaj dalej »

Greckie trio wystąpi w ramach Baltic Neopolis Festival

2016-08-13

Trwa Baltic Neopolis Festival organizowany przez Baltic Neopolis Orchestrę. W jego ramach w najbliższą sobotę i niedzielę w Złocieńcu i Drawnie wystąpi The Transcription Ensemble - trio fortepianowe z Grecji.

czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl