Gdynia - TOP wydarzenia 04-05 2024

W najbliższym czasie w Gdyni odbędą się wiele interesujących wydarzeń, które z pewnością zachęcą miłośników muzyki do wyjścia z domu i spędzenia czasu w wyjątkowy sposób.

Już 25 kwietnia w Blues Clubie odbędzie się Tribute to Jeff Beck, gdzie będzie można usłyszeć Luki Kulczak Electric Band. To doskonała okazja dla fanów bluesa, którzy chcą poczuć niepowtarzalny klimat koncertu na żywo.

Kolejną propozycją jest koncert LUXTORPEDY w wersji akustycznej, który odbędzie się 26 kwietnia w Sali Koncertowej Portu Gdynia. Zespół zaprezentuje swoje największe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach, co na pewno będzie niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich fanów rocka.

Dla miłośników ciężkich brzmień polecamy koncert The Legacy - Tribute To Iron Maiden, który odbędzie się 26 kwietnia w Klubie Muzycznym Ucho. To doskonała okazja, aby poczuć energię i moc legendarnej grupy muzycznej.

Natomiast 27 kwietnia w Szkole Muzycznej im. Zygmunta Noskowskiego odbędzie się koncert promujący nowy album zespołu "Małe niebo". Zespół Ponad Chmurami zaprezentuje na żywo swoje najnowsze utwory, które na pewno poruszą serca słuchaczy.

To tylko niektóre z wydarzeń, które czekają na mieszkańców i turystów w Gdyni. Niezależnie od preferencji muzycznych, każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do śledzenia lokalnego kalendarza wydarzeń kulturalnych, aby nie przegapić żadnej okazji na niezapomniane przeżycia artystyczne.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Gdynia - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl