1. Start
  2. DRESDEN
dresden: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

DRESDEN - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:
« poprzednia 1/0 następna »

DRESDEN - Zobacz także - ARTYKUŁY

Koncert Sinfonietty Dresden z serii Beethoven / Punkty przecięcia

2019-11-29

Sinfonietta Dresden rozpoczyna nową serię koncertów: Beethoven / Punkty przecięcia. Odbywa się ona we współpracy z uczelnią Hochschule für Musik Dresden i stowarzyszeniem Meetingpoint Music Messiaen Görlitz.

czytaj dalej »

Koncert Sinfonietta Dresden w Zgorzelcu

2017-09-08

Tradycyjnie na rozpoczęcie jesiennego sezonu do Zgorzelca zawita Sinfonietta Dresden. 8 września w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura orkiestra zagra koncert symfoniczny pt. SPEKTRA.

czytaj dalej »

Wyjazd na próbę generalną orkiestry Staatskapelle Dresden

2018-06-09

W sobotę, 9 czerwca, zapraszamy do udziału w wyjeździe do Opery Sempera w Dreźnie. Tego dnia po raz kolejny będziemy mieli niecodzienną okazję na żywo posłuchać i zobaczyć muzyków jednej z najlepszych orkiestr na świecie, Staatskapelle Dresden, podczas ich próby generalnej.

czytaj dalej »

Cykl koncertów Człowiek i natura: Naturalnie, to jest sztuka!

2019-11-03

3 listopada 2019 r. o godz. 18:00 w görlitzkiej Annenkapelle, odbędzie się koncert zespołu das Neue Klaivertrio Dresden pod tytułem „Naturalnie, to jest sztuka!“ Meetingpoint Music Messiaen e.V. jest partnerem projektu.

czytaj dalej »

Sächsische Staatskapelle Dresden powraca do Wrocławia

2019-05-27

Już w najbliższy poniedziałek Sächsische Staatskapelle Dresden wystąpi ponownie we Wrocławiu. Wraz z zespołem do stolicy Dolnego Śląska przybędzie cieszący się trwającą ponad pół wieku karierą pianista – Rudolf Buchbinder.

czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl