1. Start
  2. DRESDEN
dresden: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

DRESDEN - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:
« poprzednia 1/0 następna »

DRESDEN - Zobacz także - ARTYKUŁY

Koncert Sinfonietta Dresden w Zgorzelcu

2017-09-08

Tradycyjnie na rozpoczęcie jesiennego sezonu do Zgorzelca zawita Sinfonietta Dresden. 8 września w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura orkiestra zagra koncert symfoniczny pt. SPEKTRA.

czytaj dalej »

Wyjazd na próbę generalną orkiestry Staatskapelle Dresden

2018-06-09

W sobotę, 9 czerwca, zapraszamy do udziału w wyjeździe do Opery Sempera w Dreźnie. Tego dnia po raz kolejny będziemy mieli niecodzienną okazję na żywo posłuchać i zobaczyć muzyków jednej z najlepszych orkiestr na świecie, Staatskapelle Dresden, podczas ich próby generalnej.

czytaj dalej »

Sächsische Staatskapelle Dresden powraca do Wrocławia

2019-05-27

Już w najbliższy poniedziałek Sächsische Staatskapelle Dresden wystąpi ponownie we Wrocławiu. Wraz z zespołem do stolicy Dolnego Śląska przybędzie cieszący się trwającą ponad pół wieku karierą pianista – Rudolf Buchbinder.

czytaj dalej »

koncerty listopadowe | MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN

2016-11-01

Stowarzyszenie MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN serdecznie zaprasza na Koncert "Płaszczyzny Językowe" Sinfonietty Dresden oraz Koncert Europejskiego Chóru Akademickiego w Synagodze w Görlitz.

czytaj dalej »

Już wkrótce Międzynarodowe Dni Messiaena

2019-01-09

Trzecie Międzynarodowe Dni Messiaena odbędą się od 11 do 15 stycznia. Różni artyści przyjadą do Görlitz, aby przybliżyć gościom festiwalu muzykę i historię życia Messiaena.

czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl