Bytom - TOP wydarzenia 06-07 2024

W najbliższym czasie w mieście Bytom czekają nas niezwykłe wydarzenia kulturalne!

Zapraszamy na koncert legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury. Będzie to niezapomniane muzyczne doświadczenie, które z pewnością poruszy serca fanów. Już teraz można zakupić bilety na to wydarzenie, ich ceny zaczynają się od 130 PLN.

Ponadto, nie możemy przegapić spektaklu "Najpiękniejsza muzyka włoska!" prezentowanego przez zespół Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu - Sanremo na Bis. Muzyka włoska ma swoje niepowtarzalne brzmienie i klimat, który z pewnością zachwyci wszystkich miłośników tego gatunku muzycznego. Bilety na to wydarzenie dostępne są już od 155 PLN.

W listopadzie odbędzie się także wyjątkowe wydarzenie - 5-lecie 10 Tenorów. Ten niesamowity koncert zapowiada się jako prawdziwa uczta dla fanów muzyki klasycznej. Już teraz można zakupić bilety na ten spektakl, ich ceny zaczynają się od 130 PLN.

A dla fanów dobrego humoru mamy propozycję spektaklu "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał", który również odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury. Bilety na ten dzień pełen śmiechu kosztują od 125 PLN.

Nie czekaj i już teraz zaplanuj swoje kulturalne wieczory w Bytomie, kupując bilety na najbliższe wydarzenia. To niezapomniane doświadczenia czekają na Ciebie!


Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Bytom - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Artykuły


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl