1. Start
  2. Białka Tatrzańska
bialka-tatrzanska: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

Białka Tatrzańska - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:
« poprzednia 1/0 następna »

Białka Tatrzańska - Zobacz także - ARTYKUŁY

Widok piękny bez zastrzeżeń. Fotografia tatrzańska M. Karłowicza

2016-12-12

W roku 140. rocznicy urodzin Mieczysława Karłowicza Polskie Wydawnictwo Muzyczne podejmuje szereg działań propagujących twórczość oraz postać kompozytora. Jednym z nich jest przygotowanie wyjątkowej publikacji o charakterze albumu pt. „Widok piękny bez zastrzeżeń. Fotografia tatrzańska Mieczysława K

czytaj dalej »

Widok piękny bez zastrzeżeń

2017-02-15

Na zakończenie obchodów 140. rocznicy urodzin Mieczysława Karłowicza Polskie Wydawnictwo Muzyczne przygotowało wyjątkową publikację - album “Widok piękny bez zastrzeżeń. Fotografia tatrzańska Mieczysława Karłowicza”.

czytaj dalej »

KARŁOWICZ 2016

2016-12-02

2 grudnia koncertem w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie rozpoczęliśmy oficjalne świętowanie 140. rocznicy urodzin Mieczysława Karłowicza. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi wydarzeniami projektu KARŁOWICZ 2016.

czytaj dalej »

POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE NA WARSZAWSKICH TARGACH KSIĄŻKI

2017-05-18

W dniach 18-21 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się 8. Warszawskie Targi Książki. Zapraszamy melomanów, muzyków, uczniów i studentów szkół muzycznych oraz dzieci na stoisko Polskiego Wydawnictwa Muzycznego - nr 53/D6.

czytaj dalej »

12. Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej "Errantia Musica" w Polkowicach

2014-09-26

Festiwal organizowany jest już po raz 12. i co roku gromadzi wielu słuchaczy, co pokazuje, że w Polkowicach nie brakuje miłośników muzyki klasycznej. Celem festiwalu jest nie tylko propagowanie tego rodzaju muzyki, ale również ukazanie jej niezwykłości i różnorodności.

czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl