Zuzia Lalka Nieduża I Inne Piosenki ...

31.99 PLN  zobacz w sklepie »


Książka Z Pianinem Piosenki Doroty Gellner Znają I śpiewają Wszystkie Przedszkolaki. Do Naszej Książki Dołączone Jest Pianino-zabawka, Na Którym Dziecko Samodzielnie Zagra Wybraną Piosenkę. Zagra I Zaśpiewa! Książka Zawiera Nuty W Formie Kolorowych Numerków. Tekst Piosenek Zapisany Jest Pod Nutami. Klawisze Są Także Ponumerowane I Oznaczone Kolorami. Dzięki Temu Dziecko łatwo Odnajduje Dźwięk Z Zapisu Nutowego. Twarda Oprawa Książki I Solidne Stronice Pozwalają Na Wygodną Zabawę. Na Każdej Stronie Zamieszczona Jest Jedna Piosenka, A Są To: A Ja Rosnę, Popatrzcie Na Jamniczka, Ogórek Wąsaty, Piłka Oli, A To Jeż, Kwiatki-Bratki I Wielki Przebój: Zuzia, Lalka Nieduża!

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Bluemark Grifftabelle fur Keyboard książka
Bluemark Keyboard Scales książka
Bluemark Grifftabelle fur Gitarre książka
M Keys LP6210C keyboard instrument klawiszowy POEKSPOZYCYJNY, książka GRATIS

Powiązane Video

„Zabobony gasnącego stulecia” Andrzeja Chłopeckiego: Świat opisany za pomocą słownych kliszy? /recenzja książki/

„Zabobony gasnącego stulecia” Andrzeja Chłopeckiego: Świat opisany za pomocą słownych kliszy? /recenzja książki/

W PWM ukazała się trzecia, może najważniejsza, książka Andrzeja Chłopeckiego: „Zabobony gasnącego stulecia”. Jej autor uświadamia nam, jak chętnie i często uciekamy się do gotowych schematów pragnąc opisać świat.

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

ŚREDNIOWIECZE

ŚREDNIOWIECZE

Muzyka średniowieczna to jeden z najbardziej pasjonujących tematów kultury tej epoki. Jest ona w pewien sposób owiana tajemnicą, gdyż podczas gdy inne dzieła sztuki przetrwały setki lat, tak muzyka...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl