Złota Klatka.

34.99 PLN  zobacz w sklepie »


Ceniony Reżyser Michał Znaniecki W Szczerej Rozmowie Z Muzykologiem Mateuszem Borkowskim Zaprasza Do Swojego świata, Pozwalając Nie Tylko Wniknąć W Tajniki Warsztatu I Rzemiosła, Ale Także Pokazując Krok Po Kroku Meandry Operowej Reżyserii. Czytelnik Ma Wyjątkową Okazję Poznać "od Kuchni" Złożony Proces Produkcji Opery - Od Pierwszego Otwarcia Partytury, Aż Po Premierę, Od Projektu, Aż Po Jego Realizację. Tytułowa "Złota Klatka" To Próba Syntezy Twórczej I Analiza Artystycznych Wyborów Dokonywanych Przez Reżysera Wychowanego Zawodowo W Tradycji Włoskiego Teatru Muzycznego. To świadomość Artystycznych Ograniczeń, Jakie Nakłada Na Reżysera Libretto, Partytura, Tradycja I Praktyka Wykonawcza, Ale I Odkrycie Kryjących Się W Owej Klatce Niespożytych Możliwości Dających Poczucie Twórczej Wolności I Zachęcających Do Dalszych Poszukiwań I Filozoficzno-estetycznych Rozważań. Paradoks Złotej Klatki Polega Na Odnalezieniu Swobody Artystycznej Wypowiedzi W Granicach Wytyczonych Przez Dzieło Muzyczne. Książka Jest Zarówno Autoanalizą Twórczości Znanieckiego, Jak I Pewnego Rodzaju Podręcznikiem, Swoistą "instrukcją Obsługi" Zarówno Dla Adeptów Reżyserii, Widzów, Jak I Wszystkich Zainteresowanych światem Opery. Okazuje Się, że Opowiadanie O Operze Od Podszewki Może Być Fascynujące Także Dla Tych Czytelników, Którzy Nigdy Miłośnikami Opery Nie Byli.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kołek do skrzypiec model złota kulka - palisander 4/4
T.Bone SC450 USB mikrofon studyjny
CASIO PX 770 BN stagepiano
CASIO PX 870 WE stagepiano

Powiązane Video

Maestro Giavanni Antonini

Maestro Giavanni Antonini

Giovanni Antonini – uznany dyrygent ceniony szczególnie za interpretacje repertuaru barokowego i klasycznego.

Edward Czerny

Edward Czerny

Edward Czerny, właść. Eberhard Antonius Czerny, pseud. Edward Czerny, Edward Eberhard Czerny, La Strado, kompozytor, dyrygent, aranżer multiinstrumentalista, reżyser dzwięku; ur. 11 czerwca 1917, Hindenburg (Zabrze); zm. 16 lutego 2003, Salzgitter (Dolna Saksonia).

flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl