Zeszyt Ćwiczeń Muzycznych Klasa 1

19.99 PLN  zobacz w sklepie »


Zeszyt ćwiczeń Zgodny Jest Z Programem Nauczania Oraz Kształcenia Słuchu I Rytmiki W Klasie 1. Wewnątrz Znajdują Się Znaki Muzyczne Do Wypełniania Przez Dzieci, Pełny Zakres Określeń Teoretycznych I Muzycznych Obowiązującego Programu Nauczania, Propozycje Różnych Form Realizacji ćwiczeń Melodyczno-rytmicznych, A Także - W Atrakcyjnej Formie - Zbiór Dyktand Melodycznych, Rytmicznych, Trójdźwiękowych I Interwałowych. Całość Dopełniają Muzyczne Rebusy I Krzyżówki.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Vater VCB12S2 pad do ćwiczeń
AN Zeszyt do nut/notatnik A4, 100 stron
PWM Lic Lesław - 15 ćwiczeń na klarnet solo
AN Zeszyt nutowy dla gitarzystw B5, 16 stron

Powiązane Video

JERZY MAKSYMIUK

JERZY MAKSYMIUK

Jerzy Maksymiuk urodził się w Grodnie. Studia muzyczne zwieńczyły trzy dyplomy: z pianistyki (klasa Jerzego Lefelda), kompozycji (klasa Piotra Perkowskiego) i dyrygentury (klasa Bogusława Madeya).

Fuga

Fuga

Fuga, z łaciny ucieczka, jest jedną z najważniejszych oraz najbardziej skomplikowanych form muzycznych. Bazuje na rozwinięciu jednego tematu, używając techniki kontrapunktu.

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew, jest wykładowcą na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Gdańsku (klasa skrzypiec jazzowych). Zajmuje się muzyką na wielu płaszczyznach- jako skrzypek solista, kameralista, aranżer, pedagog.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl