Z Piosenką Przez Życie 1-3 Śpiewnik Dla Ucznia

11.99 PLN  zobacz w sklepie »


Śpiewnik Zawiera Nuty I Słowa Następujących 15. Piosenek: Plecak Na Plecach, Przed Siebie W Dal, Czarny Baran, Reggae-luz, Znowu święta, Za Minutę Start, Mija Rok, Kołysz Nas Ziemio, Mozart, Pięknie żyć, Niby Nic, Bardzo Smutna Piosenka Retro, Dobry Znak, Znajdziesz W Sobie, Piosenka Pożegnalna. Śpiewnik Może Spełniać Rolę Zbiorów Do Nauki Gry Na Fletach, Dzwonkach Czy Keybordach, A Także Stanowić Materiał Dydaktyczny Do Muzycznych Zabaw Improwizowanych I Ruchowych. Do śpiewnika Nagrana Jest Również Płyta CD.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Klechniowska Anna Maria - Szkoa na fortepian
PWM Rni - 50 popular songs
AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. I
PWM Garcia Janina - Muzyczne ABC przy fortepianie

Powiązane Video

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl