Wierząc, Nie Poddałem Się Nigdy

20.99 PLN  zobacz w sklepie »


Albano Carrisi (znany Też Jako Al Bano Lub Al Bano Carrisi, Ur. 20 Maja 1943 W Cellino San Marco, Włochy) - Włoski Piosenkarz I Aktor. W 1967 Roku, Albano Nagrywa Swój Pierwszy Przebój Nel Sole. Utwór Wygrywa Disco Per L'Estate I Zajmuje Pierwsze Miejsce Na Liście Najlepiej Sprzedanych Singli W Całym Roku We Włoszech, Sprzedając Się W Nakładzie 1 500 000 Kopii. Jego Głos Dociera Do Wszystkich Gazet I Telewizji. W 1994 Roku, życie Rodziny Albano Przyćmiewa Tragedia. Najstarsza Córka - Ylenia, Ginie W Nowym Orleanie. Nikt Nie Wie Co Się Z Nią Stało. Para Porzuca Wszystkie Swoje Prace Muzyczne I Wyrusza Na Poszukiwania Do USA, Gdzie Razem Z Szefem Policji Starają Się Odnaleźć Córkę. Niestety Do Dnia Dzisiejszego Nie Odnaleziono Nawet Ciała. Podejrzewa Się, że Ylenia Pod Wpływem Narkotyków Wskoczyła Do Rzeki Missisipi I Utonęła. Romina Power Wierzy, że Córka żyje, Albano, że Umarła.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Paiste Talerz HiHat PST 5 14″ Medium
Eminence Alpha 15 A - Gonik 15″, 200 W, 8 Ohm
Paiste Talerz HiHat PST 5 14″ Sound Edge
Klotz AS EX30600 przeduacz suchawkowy mini Jack - Jack gniazdo, 6m

Powiązane Video

Antonio Vivaldi

Antonio Vivaldi

Syn cenionego skrzypka Giovanniego Battisty Vivaldiego przyszedł na świat w Wenecji w roku 1678. W wieku 25 lat przyjął święcenie kapłańskie i odtąd znany jako „prete rosso” (rudy ksiądz) stał się nauczycielem skrzypiec w Szpitalu Miłosierdzia oraz...

Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

CORINA MARTI

CORINA MARTI

Wirtuozka klawesynu i fletu prostego, rozpoznawana na całym świecie za „wybitne i ekspresyjne” interpretacje (Toccata) oraz nieomylne wykonania (Diapason). Artystka występuje zarówno jako solistka, a także jako członek zespołów kameralnych, koncertując regularnie w Europie, Ameryce Północnej i Poł

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl