Trzeci Oddech Kaczuchy

26.99 PLN  zobacz w sklepie »


To Nie Są Kronikarskie Zapiski Z Historii Zespołu Trzeci Oddech Kaczuchy. Jest To Opowieść Prawie Beletrystyczna, Utkana Z Anegdot I Emocji. Opowiada Ona Zarówno O Czasach Młodości Mojej I Mojej żony Mai Piwońskiej, Jak I Początkach Zespołu W Olsztynie W Roku Wolności 1981, A Potem O Naszej Pracy Na Estradzie Aż Do Chwili Obecnej Z Najbardziej Popularnymi Aktorami I Artystami. Przeczytasz O łowieniu Karpi W Stawie Kaczuch Z Karolem Strasburgerem I O Naszych Wspólnych Koncertach W USA I Wielkiej Brytanii. Znajdziesz Odpowiedź: Skąd Wzięła Się Frapująca Nazwa Trzeci Oddech Kaczuchy I Jak To Się Stało, że W Wieku 48 Lat Rozpocząłem Studia W Akademii Sztuk Pięknych W Łodzi. Dowiesz Się O Eskapadach Mai I Moich Na Narty W Alpy I O Naszej Miłości Do Zwierząt. Poznasz Nasz Stosunek Do świata I życia, Sportu I Sztuki, A Także Teksty Najbardziej Znanych Piosenek, Choćby Takich Jak: Nie Umieraj Nam Inteligencjo Oraz Fragmenty Moich Grafik. Będziesz Mógł Wniknąć W Kulisy Polskiej Estrady I Obejrzeć Ponad 200 Zdjęć. To Podróż, Podczas Której "poeta I łachmyta" Pyta I Daje Odpowiedzi. Podpisuję Się Pod Tą Książką Obiema Rękami. Andrzej Janeczko

Instrumenty i sprzęt muzyczny

K&M 18824-000-55 dodatkowa pka na keyboard do statyww Omega
AN JR Spirometr Biay (z pieczk)
Stagg WS-TR215S trbka Bb, lakierowana (z futeraem)
Novation Bass Station II klawiatura sterujca

Powiązane Video

Pod Tatrami rusza Festiwal „Muzyka na Szczytach”

Pod Tatrami rusza Festiwal „Muzyka na Szczytach”

Z pasji, determinacji i sporej dawki szaleństwa zrodził się w Zakopanem Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach”. W tym roku już po raz trzeci podnóża Tatr i Pienin zapraszają miłośników muzyki.

Mozart - człowiek teatru

Mozart - człowiek teatru

Krótko o fenomenie teatralnym w Historii Muzyki..

José Carreras

José Carreras

Uznawany za najlepszego w historii odtwórcę ról Don Josego w Carmen Bizeta czy Rudolfa w Cyganerii Pucciniego. Niezrównany zarówno w repertuarze musicalowym, jak i sakralnym.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl