Śpiewajmy Razem 4-6 Śpiewnik Dla Ucznia

11.99 PLN  zobacz w sklepie »


Śpiewnik Zawiera Nuty I Słowa Następujących 15 Piosenek: Cyber, Wszystko Się Zmienia, Detektyw, Jedzie Maj, Najważniejsze, Hej, Lato, Fryzjer I Lew, Ćwicz, Geografia Na Wesoło, Turum-burum, Nie Uśnie Nikt, Dzieciak Postępowy, Spójrz Na Siebie, Tańczą Same, Jan Sebastian Bach. Śpiewnik Może Spełniać Rolę Zbiorów Do Nauki Gry Na Fletach, Dzwonkach Czy Keybordach, A Także Stanowić Materiał Dydaktyczny Do Muzycznych Zabaw Improwizowanych I Ruchowych. Do śpiewnika Nagrana Jest Również Płyta CD.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Janek Pawlak ″Grajmy razem″ utwory dla modego perkusisty ksika
AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. I
AN Drodowski Mirosaw ″Gitara z tabulatur Blues & Boogie″ ksika
PWM Garcia Janina - Muzyczne ABC przy fortepianie

Powiązane Video

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl