Pejzaż Intymny Rozmowy Autobiograficzne O Świecie I O Sztuce

21.99 PLN  zobacz w sklepie »


Rozmowy Autobiograficzne O świecie I O Sztuce. Charlotte Rampling, David Bowie, Viggo Mortensen, Dennis Hopper, Gary Oldman, Karen Black, Benicio Del Toro, George Romero, Michael York, Rutger Hauer, Josh Hartnett, John Malkovich... To Tylko Niektóre Z Gwiazd Jego Filmów. Jego Dzieła Wyświetlane Są W Kinach, Ale Goszczą Również W Najbardziej Prestiżowych Galeriach I Muzeach świata. Żyje I Pracuje W Nowym Jorku, Rio De Janeiro, Londynie, Wenecji, Los Angeles I Katowicach. Nieustannie Tworzy. Życie Poświęcił Sztuce. Nie Tylko Kinu. Mówi, że Jest Przede Wszystkim Malarzem I Poetą. Wystawia Sztuki, Opery, Pisze, Fotografuje. Jego światowa Kariera Rozpoczęła Się Wraz Z Filmem Rycerz, Który W Polsce Oceniono Jako "ambitną Porażkę". Na Urządzony O Dziewiątej Rano Pokaz W Gdyni Przyszło Tylko Kilka Osób. Wśród Nich Był Jednak Krytyk Z "Timesa". Zachwycił Się. Jedna Recenzja Pociągnęła Za Sobą Kolejne. Przyszło Zaproszenie Na Festiwal W Cambridge. Z Wielkiej Brytanii Nie Wrócił Już Do Polski...

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Shure SV 100 mikrofon dynamiczny
PWM Pasieczny Marek - The Tango Impressions. W hodzie Sztuce Astora Piazzolli
Accu Case ACF-PW/Road Case S 9mm skrzynia transportowa na akcesoria 400 x 400 x 300 mm
Latin Percussion Pudeka akustyczne Granite Blocks Czci zamienne #4 (nuta E)

Powiązane Video

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine, publicysta oraz autor wydanej w formie rozmowy z prof. Marią Szyszkowską kontrowersyjnej chwilami książki "Na każdy temat" porównuje głogowskiego gitarzystę Witolda Smorawińskiego do Chopina, a nawet legendarnej ABBY.

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Przedstawiamy kolejny odcinek cyklu „Muzyka wolności. W 100. rocznicę urodzin Leopolda Tyrmanda”. Przez osiem tygodni prezentujemy rozmowy z muzykami, którzy debiutowali w latach 50. ubiegłego stulecia. Bohaterem szóstego odcinka jest Wojciech Karolak – znakomity pianista, wirtuoz organów Hammonda,

Bytom, Opera Śląska. „Rak społeczeństwa”

Bytom, Opera Śląska. „Rak społeczeństwa”

Operowy powiew świeżości zagościł na niewielkiej w rozmiarach scenie Opery Śląskiej, ale wielkiej w swoim artystycznym wyrazie sztuce „Traviata” Giuseppe Verdiego w najnowszej realizacji Michała Znanieckiego.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl