Ostatni Tancerz Mao

29.99 PLN  zobacz w sklepie »


Od Skrajnej Biedy Do Sławy Na Zachodzie: Niezwykła, Lecz Prawdziwa Opowieść Opowieść O Tym, Jak Przypadek Zmienił Losy Chińskiego Chłopca Li Cunxina. Nikt Nie Mógł Się Spodziewać, że Pewnego Dnia Zatańczy On W Najlepszych Grupach Baletowych Na świecie, Zaprzyjaźni Się Z Prezydentem Stanów Zjednoczonych Oraz Pierwszą Damą, A Także Gwiazdami Filmu I Najbardziej Wpływowymi Ludźmi W Ameryce. Ubogie Chińskie Dziecko Z Chłopskiej Rodziny Samo Zostanie Gwiazdą: Ostatnim Tancerzem Mao I Ulubieńcem świata Zachodniego. Oto Opowieść O Odwadze, Matczynym Uczuciu Do Syna I Pragnieniu Wolności. Piękna I Szczegółowa Relacja O Niezwykłym życiu Nieprzeciętnego Człowieka, Przedstawiona Uczciwie, Rzetelnie I Dumnie.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha VU10180R CLP911 klawisz C′ ( ostatni klawisz klawiatury)
Yamaha V828670R gumka kontaktowa 11-stykowa CLP170 pod ostatni oktaw
GEWA Akordeon Szelki Tapicerka czarna, prawdziwa skra 55mm
GEWA Akordeon Szelki Tapicerka czarna, prawdziwa skra regulowana dugo

Powiązane Video

Christoph Willibald Gluck

Christoph Willibald Gluck

Urodzony w Erasbach w 1714 przyczynił się do reformy opery, której obrońcą był sam Richard Wagner. Wychował się na wsi, był ojcem leśniczego, lecz dzięki zdolnościom muzycznym, śpiewając w chórach i grając na skrzypcach przyciągnął uwagę księcia Lobkowicza...

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

Gitara jest instrumentem muzycznym z grupy strunowych szarpanych. Klasyczna, zbudowana jest z pudła rezonansowego, gryfu, podstrunnicy i 4 progów na niej. Przeważnie ma sześć strun, lecz można spotkać również gitary z czterema, pięcioma, siedmioma, ośmioma, dziesięcioma a nawet dwunastoma strunami.

Beata Szałwińska

Beata Szałwińska

Międzynarodowej sławy pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie. Jako stypendystka rządu francuskiego studiowała w Ecole Normale de Musique Alfred Cortot w Paryżu.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl