Opery Józefa Michała Ksawerego Poniatowskiego

33.99 PLN  zobacz w sklepie »


Wywodzący Się Z Rodziny Ostatniego Króla Polski Książę Józef Michał Ksawery Poniatowski - Dyplomata I Senator, Kompozytor I śpiewak Operowy - Był Znaną Osobistością XIX-wiecznego życia Politycznego I Muzycznego Włoch I Francji. Stworzone Przezeń Opery - Dziewięć Włoskich I Trzy Francuskie - W Jego Czasach Miały Premiery Na Najbardziej Prestiżowych Scenach Europejskich, M.in. Mediolańskiej La Scali, Opery Paryskiej Czy Covent Garden W Londynie. Zapomniana Twórczość Tego Międzynarodowego Artysty O Polskim Rodowodzie Nie Stała Się Dotychczas Przedmiotem Szczegółowych Badań - Niniejsza Monografia Jest Pierwszą Pracą Poświęconą Jego Muzyce.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Habela Jerzy - Sowniczek muzyczny
AKAI EWI Stand, stojak do EWI
Cort X2 BK LH gitara elektryczna
DBX 266 XS kompresor 2-kanaowy

Powiązane Video

Zubin Mehta

Zubin Mehta

Urodzony w Bombaju w 1936 roku, choć wywodzący się z rodziny tradycjami muzycznymi (jego ojciec jest założycielem Symfonii w Bombaju, a aktualnie Dyrektorem Muzycznym Młodzieżowej Amerykańskiej Orkiestry Symfonicznej w Los Angeles) początkowo miał w planach karierę lekarską.

Bytom, Opera Śląska. „Rak społeczeństwa”

Bytom, Opera Śląska. „Rak społeczeństwa”

Operowy powiew świeżości zagościł na niewielkiej w rozmiarach scenie Opery Śląskiej, ale wielkiej w swoim artystycznym wyrazie sztuce „Traviata” Giuseppe Verdiego w najnowszej realizacji Michała Znanieckiego.

Wiolonczela

Wiolonczela

Instrument smyczkowy wywodzący się z violi da braccio powstał mniej więcej około roku 1560 niedługo po pojawieniu się skrzypiec. Niestety jednak wiolonczela nie miała tyle szczęścia co skrzypce...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl