O Wszystkim

13.99 PLN  zobacz w sklepie »


Książka Olgierda Budrewicza I Wiesława Ochmana "O Wszystkim" Jest Zapisem Rozmowy Rzeki, Jaką Obaj Autorzy - Prywatnie Przyjaciele Od Kilkudziesięciu Lat - Prowadzili Przez Wiele Miesięcy 2009 Roku. Z Niezliczonych Anegdot, Wyjętych Z Bogatego Doświadczenia Zawodowego I życiowego Fascynujących Rozmówców - Wybitnego Tenora Operowego I Słynnego Podróżnika - Tworzy Się Ich Prywatna Historia Polskich I światowych Wydarzeń Kilku Ostatnich Dekad. Wartko Prowadzona Rozmowa Dwóch Erudytów I Obieżyświatów Znakomicie Odzwierciedla Ich Charaktery I Osobowości, Imponującą Błyskotliwość, Zdroworozsądkowy Ogląd Rzeczywistości I Niezłomny Wzorzec światopoglądowy.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Bluemark Grifftabelle fur Keyboard książka
Bluemark Keyboard Scales książka
Bluemark Grifftabelle fur Gitarre książka
Bluemark Guitar Scales książka

Powiązane Video

Kevin Olusola

Kevin Olusola

Obiecałam sobie, że będę pisać przede wszystkim o muzyce klasycznej. Ale muzyka, tak jak zresztą każda dziedzina sztuki ma to do siebie, że lubi zacierać granice, ucierając tym samym nosa wszystkim tym, którzy z dumą nazywają siebie znawcami...

José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

Giovanni Battista Pergolesi

Giovanni Battista Pergolesi

Urodzony w 1710 roku ten artysta tworzący w epoce baroku żył jedynie 26 lat, niemniej jednak miał ogromny wpływ na późniejszych kompozytor przede wszystkim na Mozarta...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl