O Trudnym Szczęściu Bycia Sławnym

26.99 PLN  zobacz w sklepie »


Borwin Bandelow, światowej Sławy Psychoterapeuta, Zdaje Się Potwierdzać Tezę, że Niewiele Dzieli Geniusza Od Szaleńca. Właśnie Pod Tym Kątem Analizuje Gwiazdy - Ikony Naszych Czasów, Które Zawładnęły Masową Wyobraźnią, Czasem Płacąc Za To Niewspółmiernie Wysoką Cenę. Wśród Omawianych Przezeń Zaburzeń, Na Które Cierpią Opisywani Celebryci, Są Narcyzm, Borderline I Seksoholizm, A Także Fobie, Uzależnienia I Perwersje. Poznajemy Je Nie Na Anonimowych Przypadkach Pana X Czy Z, Tylko Na Przykładzie Marilyn Monroe, Klausa Kinskiego, Michaela Jacksona, Jenis Joplin, Elvisa Presleya I Innych. Wszystkie Szczegóły Z życia Gwiazd Pochodzą Z Ich Autoryzowanych Biografii. Ta Pasjonująca Książka Zaintryguje Nie Tylko Psychiatrów I Terapeutów, Ale Również Szerokie Grono Czytelników.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Korg Kaossilator KO-1 Yellow
Meinl Pure Alloy Custom Medium Thin HiHat 15″ talerz perkusyjny
Look Solutions Unique 2.1 Hazer wytwornica mgy
Seymour Duncan SDP-250 potencjometr 250K

Powiązane Video

José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

Keito Saito

Keito Saito

W 2000 roku, w wieku 21 lat Keito Saito wystąpił ze światowej sławy pianistą Axelem Zwingenbergerem.

Maxim Vengerov

Maxim Vengerov

Światowej sławy skrzypek, altowiolista, dyrygent oraz pedagog. Jego nauczycielami byli Galina Turtschaninova oraz Zakhar Bron. Urodził się w 1974 roku w Nowosybirsku...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl