Muzyka W Okolicznościach Lirycznych

22.99 PLN  zobacz w sklepie »


"Okoliczności Liryczne" Muzyki, O Których Mowa W Książce, To Okoliczności Jej Odbioru Przez Szczególną Grupę Słuchających, Jaką Stanowią Poeci. Głównym Przedmiotem Zainteresowania Stały Się Więc Wiersze, Które Przedstawiają Rozmaite Sytuacje Obcowania Ze Sztuką Dźwięków: Teksty, W Których Sytuacja Liryczna Jest Tożsama Z Sytuacją Muzyczną Lub Też Przez Nią Warunkowana. Praca Opiera Się Na Założeniu, że Utwory Poetyckie, Niezależnie Od Typowego Dla Nich Subiektywnego Charakteru, Rejestrują Pewne Fenomeny W Sposób Porównywalny, A Nawet Dający Się Usystematyzować. Proponowana W Ramach Książki Współobecność Ujęć Literaturoznawczego I Muzykologicznego Ma Na Celu Stworzenie Jak Najpełniejszego Obrazu Kulturowego Zaplecza Literackich świadectw Odbioru Muzyki, Jako że Poetyckie Zapisy Słuchania, Z Jednej Strony Stanowiąc Osobny Temat W Badaniach Literaturoznawczych, Z Drugiej Formują Specyficzny Segment Wiedzy O Muzyce I O Jej Funkcjonowaniu We Współczesnej Kulturze.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Musoneo Miksowanie muzyki funk - kurs video PL, wersja elektroniczna
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1

Powiązane Video

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

Pod Tatrami rusza Festiwal „Muzyka na Szczytach”

Pod Tatrami rusza Festiwal „Muzyka na Szczytach”

Z pasji, determinacji i sporej dawki szaleństwa zrodził się w Zakopanem Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach”. W tym roku już po raz trzeci podnóża Tatr i Pienin zapraszają miłośników muzyki.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl