Muzyka Moja Pasja

10.99 PLN  zobacz w sklepie »


Niniejszy Tom Porządkuje Wiedzę Z Dziejów Muzyki I Tańca Oraz Przedstawia Realia Polskiego Rynku Fonograficznego I Podpowiada, Jak Odnieść Na Nim Sukces. Ponadto Zawiera Informacje O Festiwalach Muzycznych I Magazynach Branżowych, Które Już Od Wielu Lat Kształtują Gust Kolejnych Pokoleń Słuchaczy. Przypomina Nazwiska Najlepszych Polskich Autorów Tekstów Oraz Kompozytorów Muzyki Filmowej.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Grabowy Tomasz ″MOJA BASWKA - pierwsze kroki″ + CD
Musoneo Miksowanie muzyki funk - kurs video PL, wersja elektroniczna
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2

Powiązane Video

Po co jest „CameralMusic”?

Po co jest „CameralMusic”?

Muzyka kameralna tradycyjnie przeznaczona była do wykonywania w komnatach dworskich, obecnie rozwój technologii najpierw sprzętu grającego, teraz internetu spowodował, że w naszych komnatkach (nawet jeżeli mają 2x3m jak moja) możemy posłuchać każdej muzyki.

Pod Tatrami rusza Festiwal „Muzyka na Szczytach”

Pod Tatrami rusza Festiwal „Muzyka na Szczytach”

Z pasji, determinacji i sporej dawki szaleństwa zrodził się w Zakopanem Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach”. W tym roku już po raz trzeci podnóża Tatr i Pienin zapraszają miłośników muzyki.

Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl