Moje Życie Z Mozartem + Cd

24.99 PLN  zobacz w sklepie »


Listy, Które Eric-Emmanuel Schmitt Pisze Do Mozarta, To Właściwie Quasi-autobiografia Pisarza - Zapis Jego Młodzieńczych Fascynacji Oraz Intelektualnych I Artystycznych Wyborów. To Opowieść O Muzyce, Miłości, Rozczarowaniach, Ale Też Chwilach Olśnień, Radości I Sukcesach. Być Może Najbardziej Osobista Z Książek Schmitta, Który Odsłania W Niej Nieco Ze Swojej Prywatności I Dzieli Się Z Czytelnikami Swoją Ulubioną Muzyką. Do Książki Dołączona Jest Płyta Z Wybranymi Przez Autora Fragmentami Utworów Mozarta, Fragmentami, Które Odegrały Ważną Rolę W życiu Schmitta.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

David Laboga PERFECTION Tommy Emmanuel kabel instrumentalny 3m jack/jack
David Laboga PERFECTION Tommy Emmanuel kabel instrumentalny 6m jack/jack
David Laboga PERFECTION Tommy Emmanuel kabel instrumentalny 4,6m jack/jack
David Laboga PERFECTION Tommy Emmanuel kabel instrumentalny 6m jack/jack ktowy

Powiązane Video

Franz Joseph Haydn

Franz Joseph Haydn

Obok Beethovena i Mozarta wielki przedstawiciel klasycyzmu wiedeńskiego. Uważany za ojca symfonii, sonaty i kwartetu smyczkowego i chociaż nie był ich twórcą przyczynił się do rozkwiu tych form muzycznych, które niemalże nienaruszone przetrwały do początku XX wieku.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Giovanni Battista Pergolesi

Giovanni Battista Pergolesi

Urodzony w 1710 roku ten artysta tworzący w epoce baroku żył jedynie 26 lat, niemniej jednak miał ogromny wpływ na późniejszych kompozytor przede wszystkim na Mozarta...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl