Mój Intymny Świat

26.99 PLN  zobacz w sklepie »


Iga Cembrzyńska W Szczerej Opowieści O Swoim życiu. Kobieta Obdarzona Tysiącem Twarzy, Wieloma Talentami Niepowtarzalnym Głosem - Iga Cembrzyńska. Adam Hanuszkiewicz Powtarzał, że Będą Z Niej Ludzie, A Wojciech Has Podarował Swoją Kurtkę I Prorokował: Będziesz Kiedyś Wielka. Widzowie Pokochali Ją Za Role W "Stawce Większej Niż życie", "Hydrozagadce" I "Wrzecionie Czasu". To Ona Wylansowała Przeboje: "W Siną Dal", "Mówiłam żartem" Czy "Peruwianka". Iga Cembrzyńska Po Latach Milczenia Opowiada O Dzieciństwie W Cieniu Wojny, życiu W Powojennym Radomiu I Krętej Drodze Do Aktorstwa. Nieśmiała Dziewczyna, Która Nawet Zakląć Nie Potrafiła, Wyrosła Na Jedną Z Największych Polskich Aktorek. Agnieszka Osiecka Zaproponowała Jej Wykonanie Piosenki "Intymny świat", Którą W Opolu Podbiła Serca Milionów. Miała Dwadzieścia Pięć Lat I Od Razu Stała Się Gwiazdą - Od Moskwy Aż Po Paryską Olimpię. Pisano, że Iga To Szlagier. Nowoczesność. Świeżość. Młodość. Gracja. Zagrała W Kultowych Dziś Filmach Lat Sześćdziesiątych. Urocza W Słynnych Produkcjach: "Salto", "Rękopis Znaleziony W Saragossie", "Stawka Większa Niż życie", "Otello Z M-2", "Ściana Czarownic", "Komedia Z Pomyłek". W Niezapomnianej Parodii Komiksu "Hydrozagadka" Stworzyła Brawurową Czołówkę, Która Została Uznana Za Największe Osiągnięcie Filmu. Z Ogromną Czułością Opowiada O Związku Z Andrzejem Kondratiukiem. W Końcu Po Kilku Godzinach Wspólnie Spędzonych Podjęli Decyzję, że Nigdy Się Nie Rozstaną, I Już Ponad Czterdzieści Lat Słowa Dotrzymują! Dramatyczne Wydarzenia Ostatnich Lat Jeszcze Bardziej Scementowały Ich Związek. Ta Intymna Rozmowa To Opowieść O Wielkiej życiowej Pasji, Sukcesach I Porażkach. Opowieść O Barwnym, Pięknym życiu, Ale Też Niełatwym, Pełnym Zwrotów Akcji I Dramatów. Opowieść O Kobiecości I Spełnionych Oraz Porzuconych Marzeniach. To Historia Dwóch Wielkich I Trudnych Miłości: Do Sztuki I Do Mężczyzny. Magdalena Adaszewska - Dziennikarka, Autorka Literackich Portretów Znanych Osób Ze środowiska Aktorskiego, Artystycznego Oraz Tekstów O Tematyce Społecznej I Psychologicznej. Publikowała W Miesięcznikach: "Twój Styl", "Marie Claire", "Sukces", "Pani", "Elle". Absolwentka Polonistyki Uniwersytetu Im. Adama Mickiewicza W Poznaniu. W 2014 Roku Ukazała Się Jej Rozmowa Z Tadeuszem Plucińskim "Na Wieki Wieków Amant". Pisanie To Jej Największa Pasja. A Spotkania Z Ludźmi Najpiękniejsza Przygoda.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Polskie Karaoke vol. 24 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 3 DVD
Farfisa SK 330 keyboard - instrument klawiszowy
NUX MG 20 multiefekt gitarowy

Powiązane Video

Mikis Theodorakis

Mikis Theodorakis

Grecki polityk oraz kompozytor przyszedł na świat na wyspie Chios w 1925, a dzieciństwo spędził podróżując po kraju wraz ze swoim ojcem, cenionym Ministrem Spraw Wewnętrznych.

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

„Zabobony gasnącego stulecia” Andrzeja Chłopeckiego: Świat opisany za pomocą słownych kliszy? /recenzja książki/

„Zabobony gasnącego stulecia” Andrzeja Chłopeckiego: Świat opisany za pomocą słownych kliszy? /recenzja książki/

W PWM ukazała się trzecia, może najważniejsza, książka Andrzeja Chłopeckiego: „Zabobony gasnącego stulecia”. Jej autor uświadamia nam, jak chętnie i często uciekamy się do gotowych schematów pragnąc opisać świat.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl