Mała Orkiestra Przewodnik Dla Dzieci O Muzyce + Cd

21.99 PLN  zobacz w sklepie »


MAŁA ORKIESTRA To Kompendium Rzetelnej Wiedzy O Muzyce Dla Dzieci. W Tej Bogato Ilustrowanej Książce Znajdziecie Wiernie Przedstawione Instrumenty Muzyczne, Poznacie Ich Budowę I Związane Z Nimi Ciekawostki, Poznacie Nuty I Znaki Muzyczne, A Dzięki Dołączonej Płycie CD Również Brzmienie Instrumentów I Ich Możliwości Wykonawcze. Zapraszamy Do Magicznego świata Muzyki. To Znakomita Książka Dla Wszystkich Dzieci, Które Interesują Się Muzyką, A Także Dla Nauczycieli Przedszkoli, Szkół, Jako Znakomita Pomoc Dydaktyczna.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Roland Cloud SRX Strings syntezator programowy (program komputerowy)
Alpine Muffy Olive Green ochronniki suchu dla dzieci
Musoneo Przejcia w muzyce elektronicznej - kurs video PL, wersja elektroniczna
Conn (703883) Saksofon altowy w stroju Eb dla dzieci AS655

Powiązane Video

BAROK

BAROK

Barok to epoka, która kojarzy się głównie z przepychem oraz ornamentacją. Za jej początek w muzyce przyjmuje się koniec XVI wieku natomiast koniec tego okresu wyznacza śmierć Jana Sebastiana Bacha (1750) i co ciekawe epoka ta w muzyce zupełnie różni się od innych dziedzin sztuki...

Claude Debussy

Claude Debussy

Francuski kompozytor, którego innowacje w harmonii dały początek ogromnym zmianom zachodzącym w muzyce XX wieku. Był również czołowym przedstawicielem impresjonizmu w muzyce.

Robert Schumann

Robert Schumann

Ten niemiecki kompozytor urodzony w Zwickau w 1810 roku jest jednym z typowych przedstawicieli romantyzmu w muzyce. Był synem księgarza, tak więc od najmłodszych lat związany był z literaturą i to do tego stopnia, że w pewnym etapie swojego życia wahał się między tą dziedziną sztuki a muzyką.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl