Koło Trójkąt I Pięć Linii, Czyli Jaki Kształt Ma Muzyka

9.99 PLN  zobacz w sklepie »


"Uwerturki" To Seria Kartonowych Książeczek Przeznaczonych Dla Najmłodszych Melomanów, Które W Sposób Odpowiedni Do Wieku Czytelników, Wprowadzają W świat Instrumentów. Odwołując Się Do Pojęć, Które Dziecko Nabywa Wraz Z Rozwojem Mowy, Autorki Przedstawiają Rozmaite Aspekty Muzyki - Od Kształtu I Koloru Instrumentów Po Sposób Wydobycia Z Nich Dźwięku. Każda Z Książeczek Zawiera Krótką Narrację Skierowaną Bezpośrednio Do Czytelnika, Dzięki Czemu Lektura Staje Się Wspólną Przygodą Rodzica I Dziecka W Myśl Zasady, Aby Uczyć Bawiąc. "Koło, Trójkąt I Pięć Linii, Czyli Jaki Kształt Ma Muzyka?" Ukazuje Rozmaitość Form, Jakie Przybierają Instrumenty. Oprócz Kształtów Geometrycznych Mamy Tu Także Inspiracje Ze świata Przyrody W Postaci Dobrze Znanych Dzieciom Zwierząt.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Hayman PA-47 trójkąt 5″ instrument perkusyjny
Hayman PA-49 trójkąt 7″ instrument perkusyjny
Hayman PA-48 trójkąt 6″ instrument perkusyjny
Crate FW15 wzmacniacz gitarowy kombo

Powiązane Video

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl