Koledy Śpiewnik Dla Całej Rodziny

16.99 PLN  zobacz w sklepie »


Pięknie Wydany Zbiór Znanych Polskich Kolęd Stworzony Z Myślą O Rodzinnym Kolędowaniu. Ilustrujące śpiewnik Reprodukcje Dzieł Wielkich Malarzy Nadają Publikacji Uroczysty I Wyjątkowy Charakter. Książka Zawiera Teksty Dwunastu Najpopularniejszych Kolęd Oraz Ich Zapis Nutowy. Na Każdą Kolędę Przypada W Książce Jedna Rozkładówka, Czyli Dwie Strony. Na Jednej Stronie Umieszczone Są Słowa Kolędy, A Na Drugiej Nuty Z Aranżacją Na Fortepian I Z Akordami Na Gitarę Do Książki Dołączona Jest Płyta CD Z Klasycznymi, łatwo Przyswajalanymi, A Zarazem Bliskimi Chrześcijańskiej Wrażliwości Aranżacjami. W Nagraniach Wzięli Udział Znakomici Soliści, Chór I Orkiestra Symfoniczna Powiększona O Organy.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
D′Addario Prelude J-910 LM struny do altwki
Presto VN1/8 G struna skrzypcowa 1/8
Hotone MP-300 Ampero multiefekt do gitary elektrycznej

Powiązane Video

Anna Wróbel – wiolonczela

Anna Wróbel – wiolonczela

Pochodzi z rodziny o szerokich tradycjach muzycznych. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. F. Chopina w Warszawie, w klasie prof. A. Wróbla.

GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Duo Vitare

Duo Vitare

Dwoje utalentowanych młodych muzyków założyło ten unikalny duet w 2005 r. w Weimarze podczas studiów w Hochschule fur Musik im. F.Liszta. Od tego czasu zagrali już ponad 100 koncertów w całej Europie.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl