Gra Na Fortepianie Dla Żółtodziobów Czyli Wszystko, Co Powinieneś Wiedzieć O...

34.99 PLN  zobacz w sklepie »


Nauka Gry Na Instrumencie Klawiszowym Wymaga Cierpliwości, Wielu Lat ćwiczeń I Szczerego Uwielbienia Dla Muzyki. Spraw, By Klawiatura Spełniała Wszystkie Twoje żądania, A Przy Okazji...Naucz Się Bezbłędnie Trafiać W Klawisze - Najpierw Prawą Dłonią, Potem Lewą, A Na Koniec Obiema Naraz. Odkryj, że Słynni Kompozytorzy Pisali Również łatwe Utwory. Dowiedz Się, Jak Poprawnie Siedzieć Przy Instrumencie...Wykorzystaj Okazję, By Porównać Tradycyjne Pianina I Fortepiany Z Instrumentami Cyfrowymi.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wojakowski Wojciech ″Gitara - nauka gry od podstaw″
PWM Markiewiczwna Wadysawa - Do-re-mi-fa-sol. Pocztki nauki gry na fortepianie
PWM Druszkiewiczowa Krystyna - Podrcznik pocztkowego nauczania gry na fortepianie. Metoda beznutowa
PWM Feliski Zenon - Nauka gam i zmian pozycji na skrzypce z. 2

Powiązane Video

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Romuald Twardowski

Romuald Twardowski

Ur. w 1930 r. w Wilnie. Studiował grę na fortepianie i kompozycję w Wilnie i w Warszawie, a w Paryżu, pod kierunkiem Nadii Boulanger, chorał gregoriański i polifonię średniowiecza. Od 1971 r. wykłada na obecnym Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie...

Zdalna lekcja fortepianu

Zdalna lekcja fortepianu

2010 Intel Visionary Conference in Washington fragment zatytułowany: Sztuka, wyobraźnia, innowacyjność Wideorozmowa prowadzona jest przez skype, a wizualizacja gry na fortepianie oraz generowanie zapisu nutowego tworzone jest za pomocą internetowego interfaceu MIDI.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl