Daft Punk Podróż Do Wnętrza Piramidy

28.99 PLN  zobacz w sklepie »Enigmatyczna Rewolucja!

Dwóch Młodych Chłopaków Zakochanych W Klasyce Kina. Zaczynali Niepozornie - W Małym Paryskim Mieszkaniu. Gdy Założyli Swój Pierwszy Zespół - Darlin' - Krytyka Ich Obśmiała, Nazywając „bandą Głupich Gnojków” - A Bunch Of Daft Punk.

Oni Obśmiali Więc Krytykę, Zakładając Zespół Daft Punk I Rewolucjonizując Muzykę Elektroniczną. Na Mapie Ich Niezliczonych Inspiracji Można Odnaleźć The Rolling Stones I Eltona Johna, Muzykę Indie I Hip-hop, A Także Sztukę Andy'ego Warhola.

Książka, Wizualna Biografia, Jest Niesamowita Tak Samo Jak Guy-Manuel De Homem-Christo I Thomas Bangalter. Ich Wspólna Podróż Trwa Już Ponad Dwadzieścia Lat.

Witamy W świecie Daft Punk!

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Toontrack SDX Music City USA biblioteka brzmie [Superior Drummer], Rock, Reggae, Metal, Punk, Gospel, Polka, Country, produkcja Harry Stinson i Chuck Ainlay
PWM Lutosławski Witold - Najpiękniejszy Lutosławski na fortepian
Yamaha MG 206 C mikser
Millenium MS-2005 statyw mikrofonowy

Powiązane Video

Finał Konkursu Eurowizji dla Młodych Muzyków

Finał Konkursu Eurowizji dla Młodych Muzyków

Wczoraj (11.05) z radością obejrzałyśmy finał Konkursu Eurowizja dla Młodych Muzyków, który odbył się na specjalnej scenie pod Ratuszem w austriackiej stolicy. Koncert na żywo wysłuchało około 40 tys. osób, w tym wielbiciele naszej wspaniałej flecistki Jagody Krzemińskiej...

Space in Between, podróż w przestrzeń kosmiczną

Space in Between, podróż w przestrzeń kosmiczną

Połączenie neoklasycznego brzmienia, dźwięków z kosmosu nagranych przez NASA i elektronicznych efektów zmusza nas do zrobienia tylko jednej rzeczy. Z zamkniętymi oczami czule słuchać i … lecieć.

Kobiece marzenia w operowej stylistyce | Recenzja „Dziewczyn z Neapolu” w wykonaniu Les Femmes

Kobiece marzenia w operowej stylistyce | Recenzja „Dziewczyn z Neapolu” w wykonaniu Les Femmes

28 lipca w Internecie odbyła się premiera „Dziewcząt z Neapolu” w interpretacji grupy operowej „Les Femmes” i dwóch instrumentalistów. Spektakl cieszy się coraz większą popularnością.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl