Circa 180

69.99 PLN  zobacz w sklepie »


Proponujemy Ci, Czytelniku, Książeczkę Osobliwą, Niby To Kronikę Wypadków Muzycznych, Niby To Raptularz Myśli I "ideogramów" Powstałych W Latach Zamętu I Wielkich Przemian - Do Czytania, Oglądania I Przemyślenia. Być Może Jest To Przedmiot Zbytkowny, Ukazujący Nie W Porę Muzyczne I Estetyczne Rozterki Polaków. Ale, Zechciej Mi Uwierzyć, że Dopóki żyje Wśród Nas Pan Cogito, Dopóki Się Dziwi Trzymając W Ręku Ołówek Czy Pióro - Nie Jest Najgorzej. (Z Recenzji Wydawniczej Pióra Adama Neuera)
. . . W Dzisiejszej Lekturze Książka Erhardta Staje Się Pamiętnikiem Przeżyć Człowieka Myślącego W Czasie Społecznej Zawieruchy. [. . . ] Taki "dziennik Intymny", Pisany Z Intencją Publikacji I Utrwalający Wyłącznie To, Co W życiu Ważne, Daje Nam Dziś Wgląd W Zmieniający Się Pejzaż Intelektualny, Emocjonalny, Obyczaje, Realia Okresu Agonii Systemu Totalitarnego, Krzepnięcia Opozycji, Zawieruchy Przełomu, Nadziei I Rozczarowania Nowym Porządkiem. Erhardta Nie Zajmuje Głupkowate Pytanie "jak żyć, Panie Premierze?", Ponieważ On W Praktyce, A Nie Teoretycznie, Pokazuje, Na Czym Polega Rola Intelektualisty I Do Czego Czuje Się Zobowiązany. [. . . ] Najważniejsze Okazują Się Kwestie Etyczne. Takie Same W Latach Siedemdziesiątych, Jak Dziś I Zapewne Jeszcze Długo. Pewnie Dlatego Niektóre Felietony Z Tego Zbioru Można Bez żadnej Zmiany Publikować Dziś Jako Komentarz Do Współczesnych Doświadczeń. [. . . ]¬ Trwałość Zasad Etycznych Budzi Nadzieję, że Nie Grozi Nam Zagubienie I Wciąż Możliwa Jest Ucząca Rozmowa Z Sokratesem. (Z Recenzji Wydawniczej Pióra Grzegorza Michalskiego)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Acousta Grip First Chair poduszka na rami do wioloczeli
Fender Standard Telecaster MN Black gitara elektryczna, podstrunnica klonowa
Fender Squier Affinity Telecaster MN Butterscotch Blonde gitara elektryczna
Fender Standard Telecaster MN Candy Apple Red gitara elektryczna, podstrunnica klonowa

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl