Andrzej Zaucha

60.99 PLN  zobacz w sklepie »


Unikatowe Wydawnictwo Podsumowujące Karierę Znakomitego I Wszechstronnego Artysty, Wokalisty I Muzyka, Jednej Z Najwybitniejszych Postaci Polskiej Piosenki. Książka Prezentuje Jego Muzyczną Biografię, Znajdziemy W Niej Fragmenty Wywiadów Oraz Wypowiedzi Przyjaciół, Dzięki Czemu Dokładnie Opisuje Ona życie Prywatne I Dorobek Artystyczny. Album Jest Bogato Ilustrowany Archiwalnymi Zdjęciami. Na Trzech Płytach Audio Towarzyszących Wydawnictwu Znalazły Największe Przeboje Artysty, Utwory Wykonywane Przez Andrzeja Zauchę Z Zespołami Dżamble Oraz Piosenki Poetyckie. Na Płycie DVD Znajdziemy Archiwalne Nagrania Telewizyjne I Teledyski Do Najpopularniejszych Utworów Andrzeja Zauchy.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Lao Shifrin ″Mission Impossible Theme″ ksika
PWM Powroniak Jzef - Szkoa gry na gitarze i gitarze hawajskiej
Korala UKS 30 PK ukulele sopranowe kolor rożowy
AN Lesicki Artur ″Jak oni to robi″ ksika

Powiązane Video

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Irmina Trynkos

Irmina Trynkos

Irmina Trynkos – pełna pasji i miłości do muzyki, polska skrzypaczka. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii i rozwija karierę na arenie międzynarodowej.

Karl Sollak

Karl Sollak

Karl Sollak, rodowity wiedeńczyk, rozpoczął karierę muzyczną jako członek Wiedeńskiego Chóru Chłopięcego. Później studiował grę na rogu, pianinie i dyrygenturę w tamtejszej szkole muzycznej.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl