100 Przebojów Muzyki Klasycznej + 4 Cd

41.99 PLN  zobacz w sklepie »


... Szukający Drogi Do świata Muzyki Ciekawą Podróż Mają Gwarantowaną... Profesor Ewa Łętowska Książka Jest Adresowana Do Tych Wszystkich, Którzy Chcieliby Wiedzieć, Skąd Naprawdę Się Biorą Znane Im Melodie, A Przy Okazji - Zechcą Może Zainteresować Się Tym, Jak Brzmią One W Oryginale: Jak Pomyślał To Sobie Kompozytor. Tym Sposobem Autor Buduje Most Do świata Muzyki Poważnej I Zachęca Do Wejścia Do Tego świata Tych, Którzy Zainteresowani Zgrabnymi Opowieściami Wysłuchają Tego, Co Nagrano Na Czterech Dołączonych Do Książki Płytach CD, Lub Skorzystają Ze Wskazanych Linków Internetowych. Dobra Popularyzacja, Wolna Od Nachalnej Dydaktyki, Jest Rzadka - Z Tym Większą Satysfakcją Można Polecić 100 Przebojów Muzyki Klasycznej. Profesor Ewa Łętowska

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 1

Powiązane Video

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Marcin Sompoliński

Marcin Sompoliński

Od roku 2008 jest stałym dyrygentem niemieckiej orkiestry Concerto Brandenburg specjalizującej się w wykonawstwie muzyki klasycznej na instrumentach historycznych.

ARTur

ARTur

Pianista, kompozytor i improwizator młodego pokolenia, laureat prestiżowych konkursów fortepianowych. Artysta wszechstronny, doskonale poruszający się w obszarze muzyki zarówno klasycznej, jak i improwizowanej.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl