Linki

Strony muzyczne


Tango Nuestro
- serwis o tangu argentyńskim w Polsce. Na stronie m.in. aktualne katalogi milong, instruktorów i sklepów, artykuły i newsy, spis nadchodzących warsztatów oraz sekcja ogłoszeń.


Czasopismo "Wychowanie Muzyczne" jest periodykiem o problematyce powszechnej edukacji muzycznej. Poradnikiem dla nauczycieli i instruktorów muzyki - dla wszystkich zainteresowanych edukacją muzyczną i amatorskim uprawianiem muzyki.Forum dyskusyjne dla osób zainteresowanych muzyką poważną, zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych słuchaczy. Posiada działy dotyczące koncertów, nagrań, kompozytorów, wykonawców, klasycznego repertuaru, rozpoznawania utworów muzyki klasycznej, rekomendacji.


Pierwsza Polska strona w pełni poświęcona twórczości światowej sławy skrzypka Davida Garretta.

Muzyczny Sklep Internetowy Gigant.pl

NUTKOWO suzukibielsko.pl
- szkoła muzyczna zajmująca się nauczaniem gry na skrzypcach metodą suzuki

badyneria.blogspot.com - głównymi założeniami bloga jest "udomowienie" muzyki poważnej (która wcale nie musi być poważna w ścisłym tego słowa znaczeniu), a także wskazanie miejsc, gdzie muzyka klasyczna przenika do bardziej popularnych sfer kulturowych, takich jak film, czy muzyka rockowa.

fletowisko.pl - strona stworzona dla wszystkich osób zakręconych na punkcie fletu poprzecznego

www.nazamowienie.zdrowamuzyka.pl - profesjonalna muzyka ilustracyjna

marcinsiwiec.wordpress.com - blog pod tytułem: "Muzyczna strona zdrowia"

Muzyka psychodeliczna - psychosonda.blogspot.com - blog o muzyce psychodelicznej - Psychodelia, muzyka psychodeliczna, psychodeliczny acid rock - PSYCHOSONDA


Inne kulturalne strony

miniatury.blogspot.com - blog o książkach

www.neurokultura.pl - medium zaangażowane - Neurokultura promuje szeroko rozumianą kulturę ze szczególnym uwzględnieniem literatury, jak i uczestniczy w życiu społecznym poprzez upowszechnianie idei sprawiedliwości, równości obywatelskiej, emancypacji społecznej, tematyki gender i głębokiej ekologii.

filuteria.pl - Filuteria to pomysł na przeciwstawienie się stereotypom kobiecości.. To  “grzebanie” w zakamarkach intymności, szukanie dowodów na indywidualność człowieka, na to że to indywidualność, oryginalność jest realną wartością, a konwenanse, normy społeczne i wszelkie “wypada-nie-wypada” to bzdury...

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl