1. Start
  2. Artykuły
  3. Wywiady
muzyczny.pl największy wybór instrumentów muzycznych: gitary, perskuje, pianina, światła, dj i wiele innych.
ARTYKUŁY - Wywiady

Artykuły - Wywiady


szukaj w artykułach:

Festiwal "Wawel o zmierzchu" - wywiad

2017-08-03

„Wawel o zmierzchu” to jedyny w Krakowie letni festiwal plenerowy: miejscem koncertów są rozświetlone dziedzińce Zamku Królewskiego na Wawelu: Arkadowy i Batorego. Muzyka ukazywana jest w dialogu tradycji i nowoczesności.

czytaj dalej »

Wywiad z założycielem i dyrektorem Budapest Music Center

2017-05-26

Rok Kultury Węgierskiej w Polsce rozpoczął się 19 maja 2016 roku i potrwa aż do 31 grudnia 2017 roku. Po raz ostatni podobny cykl programów, choć trwający jedynie cztery miesiące, odbył się wiosną 1998 roku.

czytaj dalej »

TO PRZESZŁO NASZE NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA

2017-05-26

Nie tylko o nagraniach w Narodowym Forum Muzyki opowiadają laureaci Grammy, wybitni reżyserzy dźwięku: Aleksandra Nagórko i Andrzej Sasin z CD Accord.

czytaj dalej »

Wywiad z Royal String Quartet | Muzyka na Szczytach

2016-08-28

„Muzyka na Szczytach” zabrzmi w tym roku w Zakopanem już po raz ósmy. Pod Tatrami od 3 do 10 września wystąpią światowe gwiazdy, m. in. Royal String Quartet, zespół którego członkowie odpowiedzieli nam na kilka pytań, aby przybliżyć Wam Festiwal.

czytaj dalej »

Wywiad ze Stypendystami Młodej Polskiej Filharmonii

2016-07-26

Czterech stypendystów Młodej Polskiej Filharmonii odpowiedziało nam na kilka pytań dotyczących projektu, abyście mogli lepiej poznać jego ideę oraz korzyści jakie niesie dla młodych artystów.

czytaj dalej »

Wywiad z Adamem Klockiem | Młoda Polska Filharmonia

2016-07-26

Młoda Polska Filharmonia rusza w letnią trasę koncertową, która odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2016 r. Aby przybliżyć Wam ideę projektu przeprowadziliśmy wywiad z jego Dyrektorem Artystycznym.

czytaj dalej »

Wywiad z dr hab. Markiem Szlezerem | Małopolska Akademia Talentów

2016-06-18

Już za tydzień rozpocznie się Małopolska Akademia Talentów. Warsztaty mają za zadanie inspirować i motywować młodych muzyków, być dla nich pewnego rodzaju drogowskazem. Ponadto Festiwal ma przyczynić się do upowszechnienia muzyki klasycznej w mniejszych miejscowościach często pomijanych na mapach wy

czytaj dalej »

Wywiad z Katarzyną Borek / najnowszy album "Space in Between"

2016-05-31

W wywiadzie dla Cameral Music pianistka opowiada o swojej najnowszej płycie "Space in Between", o podejściu do muzyki, jej znaczeniu oraz o przestrzeni i kosmosie.

czytaj dalej »

Współpraca z Komendarkiem i Gwaderą to muzyczna przygoda - wywiad z Agnieszką Makówką

2015-09-08

Laureatka wielu nagród i wyróżnień, właścicielka głosu, który potrafi skruszyć nawet najtwardszą skałę opowiada o projekcie "Metropolis" w ramach Festiwalu Soundedit 2015.

czytaj dalej »

Wywiad z Robertem Kwiatkowskim

2015-06-11

Robert Kwiatkowski opowiedział nam o swojej współpracy z Radosławem Kurkiem (fortepian), najnowszej wspólnej płycie „Mozart Pearls from Paris”, wydanej przez niezależne wydawnictwo ANAGRAM oraz o tym czym jest dla niego kameralistyka.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/4
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl