Wydarzenia muzyczne

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami ([email protected]).Cały ten jazz! LIVE! - Michał Wróblewski Trio 17 lutego w PROMie Kultury Saska Kępa

Cały ten jazz! LIVE! - Michał Wróblewski Trio 17 lutego w PROMie Kultury Saska Kępa

Cały ten jazz! LIVE! - Michał Wróblewski Trio 17 lutego w PROMie Kultury Saska Kępa.

Nikolai Demidenko we Floriance

Nikolai Demidenko we Floriance

Akademia Muzyczna w Krakowie zaprasza na nadzwyczajny Recital fortepianowy. Jego wykonawcą będzie znakomity rosyjski pianista, słynący z wzorcowych wykonań rosyjskiego repertuaru koncertowego.

Wielcy polscy pianiści

Wielcy polscy pianiści

Na dwa recitale fortepianowe znamienitych pianistów-wirtuozów – Karola Radziwonowicza oraz Roberta Marata zaprasza Katedra Fortepianu Akademii Muzycznej w Łodzi.

"Barwy Chóru: Monteverdi i Brahms"

"Barwy Chóru: Monteverdi i Brahms"

Polski Chór Kameralny zaprasza na koncert pt. „Barwy Chóru: Monteverdi i Brahms”, który odbędzie się 15 marca 2015 roku o godz. 19:00 w Dworze Artusa w Gdańsku.

"WIECZÓR OPEROWY" PROSTO Z MET W RADIOWEJ DWÓJCE

"WIECZÓR OPEROWY" PROSTO Z MET W RADIOWEJ DWÓJCE

Program 2 Polskiego Radia zaprasza na kolejną transmisję z Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Spektakl będący połączeniem dwóch oper jednoaktowych - "Jolanty" Czajkowskiego i "Zamku Sinobrodego" Bartóka w reżyserii Mariusza Trelińskiego już w najbliższą sobotę o godz. 18.30 na antenie

Gdańscy Pianiści Miastu

Gdańscy Pianiści Miastu

Ideą festiwalu jest pobudzanie do aktywności gdańskiego środowiska pianistycznego, jego integracja poprzez wspólne koncertowanie, a także promocja młodych artystów i pomoc w realizacji ich planów twórczych.

Paganini Millennium Tour

Paganini Millennium Tour

W marcu Mariusz Patyra kontynuuje specjalną trasę pod hasłem „Paganini Millennium Tour”, która będzie obejmować trzy koncerty.

Goście z Meksyku

Goście z Meksyku

27 lutego Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza na koncert pt. „Muzyka i kultura Meksyku” z udziałem znakomitych gości. Wspólnie z polskimi artystami wystąpią perkusiści z Meksyku: Javier Nandayapa i Mirna Yam.

Muzyka znad Wełtawy

Muzyka znad Wełtawy

Operowe arie, pieśni i utwory kameralne Antonína Dvořáka i Bedřicha Smetany – dwóch największych czeskich kompozytorów XIX wieku – to program koncertu w piątek 20 lutego w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi.

Program koncertów jubileuszowych - Filharmonia Łódzka

Program koncertów jubileuszowych - Filharmonia Łódzka

W lutym Filharmonia Łódzka świętuje 100-lecie orkiestry Filharmonii Łódzkiej. Na tę okazję przygotowanych zostało pięć specjalnych koncertów (13-21 lutego), jubileuszowa publikację „Filharmonia Łódzka. Spacer w przestrzeni, podróż w czasie”, dostępna w kasach FŁ od 17 lutego oraz cykl „To jest twoja

100-lecie orkiestry Filharmonii Łódzkiej

100-lecie orkiestry Filharmonii Łódzkiej

Początek obchodów jubileuszowych, 13 lutego, wyznaczy monumentalne dzieło – oratorium, które jak żadne inne, symbolicznie nawiązuje do „początku” – Stworzenie świata Josepha Haydna.

„Chopin Maksymalnie” – romantyczna i filmowa odsłona Maksyma Rzemińskiego

„Chopin Maksymalnie” – romantyczna i filmowa odsłona Maksyma Rzemińskiego

22 lutego o godzinie 19:00 w Galerii Porczyńskich rozbrzmi przejmująca muzyka Fryderyka Chopina w koncercie utalentowanego i charyzmatycznego pianisty – Maksyma Rzemińskiego.

Recital fortepianowy

Recital fortepianowy

Katedra Fortepianu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego zaprasza na recital Thomasa Beijera.

Koncert "Violinarium"

Koncert "Violinarium"

Zapraszamy na koncert inaugurujący cykl "Violinarium".

III Studencka Konferencja Obojowa

III Studencka Konferencja Obojowa

Zapraszamy na wykłady, koncerty, warsztaty i wystawę w ramach Konferencji.

« 1 2 3 4 5 ... 8099 8100 8101 8102 8103 8104 ... 8261 8262 8263 8264 8265 8266 »

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl