Wydarzenia muzyczne

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami ([email protected]).Koncert Kevina Bowyera w Warszawie

Koncert Kevina Bowyera w Warszawie

W sobotę,11 października, o godz. 19.00 wykona recital w Katedrze Warszawsko-Praskiej, który z pewnością można uznać za wyjątkowe wydarzenie artystyczne w skali całego kraju. Tym bardziej, że będzie to pierwszy w Polsce występ tego wybitnego wirtuoza.

YIRUMA the world’s famous pianist and composer

YIRUMA the world’s famous pianist and composer

Światowej sławy pianista i kompozytor, niezrównany talent wśród muzyków – YIRUMA po raz pierwszy zagości w Polsce! Jego muzyka zachwyca ekspresyjnością i żywiołowością połączoną z delikatnymi dźwiękami.

JESIEŃ W SZKOCKĄ KRATĘ, CZYLI 9. EDYCJA  „MIEDZIOWYCH SPOTKAŃ Z...” W POLKOWICACH

JESIEŃ W SZKOCKĄ KRATĘ, CZYLI 9. EDYCJA „MIEDZIOWYCH SPOTKAŃ Z...” W POLKOWICACH

Prawdziwi Szkoci w tradycyjnych kiltach, celtycka muzyka rozbrzmiewająca na szkockich dudach, oryginalne smaki wyspiarskiej kuchni oraz degustacje jednego z najsłynniejszego trunku świata. Kto jeszcze nie zna Szkocji, niech jak najszybciej przybywa do Polkowic, gdzie już 5 października rozpocznie si

Psalmy polskie

Psalmy polskie

Koncert odbędzie się 19 pąździernika b.r. o godz. 19.00, w Kościele Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Gdańskiej 6a.

Nulla dies sine linea

Nulla dies sine linea

Koncert "Nulla dies sine linea" odbędzie się 12 października b.r. o godz. 18.00, w Kościele Środowisk Twórczych przy Pl. Teatralnym 20 w Warszawie.

Muzyka Współczesna Nie Gryzie - spotkanie z Jarosławem Siwińskim

Muzyka Współczesna Nie Gryzie - spotkanie z Jarosławem Siwińskim

Pierwsze spotkanie czwartej serii cyklu „Muzyka współczesna nie gryzie – spotkania z kompozytorami”, które odbędzie się w niedzielę 5 października w Wyższej Szkole Nauk Społecznych PEDAGOGIUM w Auli 106.

Koncert muzyki polskiej

Koncert muzyki polskiej

12 października w Pałącu Radziwiłłów odbędzie się koncert najnowszej muzyki polskiej.

Co słychać... w muzyce? - Światowe Dni Muzyki

Co słychać... w muzyce? - Światowe Dni Muzyki

Klangforum Wien, Ensemble Court-circuit, Małe Instrumenty, Camerata Silesia, Szymon Bywalec, Agata Zubel, Lutosławski Piano Duo, Orkiestra Muzyki Nowej – to tylko niektóre gwiazdy wydarzeń organizowanych przez NFM w ramach odbywającego się we Wrocławiu od 3 do 12 października największego przeglądu

2 EDYCJA SCENA MŁODYCH WARSZAWSKIEJ OPERY KAMERALNEJ

2 EDYCJA SCENA MŁODYCH WARSZAWSKIEJ OPERY KAMERALNEJ

16 października rusza już 2 EDYCJA Sceny Młodych – cyklu wydarzeń artystycznych realizowanych przez młodych twórców. Po raz kolejny Opera Kameralna zaprosiła młodych artystów, absolwentów uczelni artystycznych, kreatywnych twórców do udziału w konkursie na najciekawsze projekty artystyczne.

Wieczór ukraiński

Wieczór ukraiński

Wieczór ukraiński - Bandurowa Rozmowa odbędzie się 4 października.

Pejzaże muzyki polskiej

Pejzaże muzyki polskiej

Niedziela z muzyką klasyczną: "Pejzaże muzyki polskiej", które odbędzie się 5 października o godz. 18.00 w KKSK.

Jesienne tango w Siechnicach

Jesienne tango w Siechnicach

W drugą sobotę października warto wybrać się do Siechnic na koncert znakomitego duetu Krzysztofa Pełecha i Sebastiana Reimanna. Jesienne tango na skrzypce i gitarę to występ wznawiający cykl bezpłatnych koncertów gitarowych Podróże po Strunach, odbywających się w powiecie wrocławskim.

IMENEO Jerzego Fryderyka Haendla w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

IMENEO Jerzego Fryderyka Haendla w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Program 2 Polskiego Radia oraz Warszawska Opera Kameralna zapraszają na pierwszy koncert ze wspólnego planowanego cyklu. 4 października 2014 r. o godz. 19.30 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego usłyszymy operę Imeneo Jerzego Fryderyka Haendla.

Mistrzowski wieczór z Markiem Sheridanem

Mistrzowski wieczór z Markiem Sheridanem

Miłośników egzotycznego czaru i atmosfery wschodniej legendy i tajemniczej baśni zapraszamy do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Na Mistrzowski wieczór z Markiem Sheridanem zapraszamy w piątek, 10 października o godz. 19:00.

Olo Walicki TO BE AUTHENTIC, OR NOT TO BE

Olo Walicki TO BE AUTHENTIC, OR NOT TO BE

Podwójna premiera spektaklu TO BE AUTHENTIC, OR NO TO BE w wykonaniu Andrzeja Seweryna i Ola Walickiego oraz Kontrabasu Wodnego - unikatowego instrumentu zaprojektowanego przez Olgierda Walickiego.

« 1 2 3 4 5 ... 4681 4682 4683 4684 4685 4686 ... 4827 4828 4829 4830 4831 4832 »

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl