Wydarzenia muzyczne

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami ([email protected]).Koncerty "Cztery pory roku"- A.Vivaldi - Orkiestra im. Telemanna

Koncerty "Cztery pory roku"- A.Vivaldi - Orkiestra im. Telemanna

miejsce: MCK w Żywcu, termin: 2011-04-30, godz: 18.00, Piotr Sadowski - skrzypce Orkiestra im.Telemanna grająca na instrumentach historycznych A.Vivaldi - Koncerty "Wiosna","Lato","Jesień","Zima"

KONCERT Z OKAZJI BEATYFIKACJI JPII

KONCERT Z OKAZJI BEATYFIKACJI JPII

W niedzielę 1 maja na Placu św. Pawła w Rzymie Benedykt XVI będzie przewodniczył ceremonii beatyfikacji Papieża Polaka. Z tej okazji...

WYSTAWA FAGOTÓW I OBOJÓW

WYSTAWA FAGOTÓW I OBOJÓW

Katedra Instrumentów Dętych i Perkusji Akademii Muzycznej w Gdańsku zorganizowała wystawę fagotów oraz obojów...

BYDGOSKIE WARSZTATY WOKALNE

BYDGOSKIE WARSZTATY WOKALNE

W dniach 27 kwietnia do 2 maja w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy odbędą się Warsztaty Wokalne Jazz i Muzyka Rozrywkowa...

II MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY GOSPEL

II MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY GOSPEL

W dniach 9-11 września w Bielsku-Białej odbędą się II MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY GOSPEL.

KONCERT NA WIELKI CZWARTEK

KONCERT NA WIELKI CZWARTEK

Akademia Muzyczna w Katowicach zorganizowała Wielkoczwartkowy Koncert, podczas którego zostanie zaprezentowane Oratorium „Der Tod Jesu” Carla Heinricha Grauna.

Misteria Paschalia

Misteria Paschalia

Trwa VIII Festiwal Misteria Paschalia w Krakowie. Wczoraj w Wielki Poniedziałek impreza zainaugurowana zostałą koncertem Grands Motets Jeana-Philippea Rameau oraz Jeana-Josepha de Mondoville.

665 LAT BYDGOSZCZY

665 LAT BYDGOSZCZY

Z okazji 665 urodzin Królewskiego Grodu nad Brdą bydgoskie władze zorganizowały koncert na cześć swego miasta. Koncert odbędzie się we wtorek 19 kwietnia w Filharmonii Pomorskiej.

Bezsenna noc symfonicznie 23 kwietnia o 22:00 - 24 kwietnia o 02:00

Bezsenna noc symfonicznie 23 kwietnia o 22:00 - 24 kwietnia o 02:00

Bielsko-Biała kościół ewangelicki przy pl. M. Lutra pl. Marcina Lutra Bielsko-Biała, Poland

Koncert Pasyjny

Koncert Pasyjny

Tradycyjnie, jak co roku w okresie wielkopostnym Filharmonia Wrocławska przygotowała Koncert Pasyjny, który rozpocznie Wielki Tydzień.

MISSA MISERI CORDIS

MISSA MISERI CORDIS

18 kwietnia w Kościele Św. Brygidy w Gdańsku odbędzie się koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II. W programie usłyszymy „Missa Miseri Cordis”, utwór zadedykowany Papieżowi Polakowi przez jego twórcę Leszka Kułakowskiego...

VIVA ROMA - Orkiestra im. Telemanna

VIVA ROMA - Orkiestra im. Telemanna

miejsce: Dom Muzyki w Bielsku-Białej, termin: 2011-04-13, godz: 18.00, Muzyczna Ballada Europy VIVA ROMA ! soliści Piotr Sadowski – skrzypce Jarosław Adamus- skrzypce(Francja) Orkiestra im.Telemanna

POMOC DLA JAPONII

POMOC DLA JAPONII

Serdecznie zachęcamy do udziału w charytatywnym koncercie na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Japonii, który odbędzie się 14 kwietnia w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi.

CLARIMANIA 2011

CLARIMANIA 2011

Jeśli jesteś wielbicielem klarnetu to nie możesz przegapić Międzynarodowego Festiwalu Klarnetowego, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 13 do 16 kwietnia.

V MIĘDZYNARODOWY KONKURS FLETOWY

V MIĘDZYNARODOWY KONKURS FLETOWY

3 kwietnia we Floriance, Auli Akademii Muzycznej w Krakowie odbył się koncert inaugurujący V Międzynarodowy Konkurs Fletowy. Koncert uświetnił swoją grą Karl-Heinz Schütz zwycięzca pierwszej edycji konkursu.

« 1 2 3 4 5 ... 2102 2103 2104 2105 2106 2107 2108 2109 2110 »

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl