Wydarzenia muzyczne

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami ([email protected]).III Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa "Wieloznaczność dźwięku" | Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

W dniach 21-22 kwietnia 2016 roku, w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, odbędzie się III Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa "Wieloznaczność dźwięku". Uczestnikami będzie 30 prelegentów z Polski, Litwy, Ukrainy, Austrii, Serbii, Niemiec oraz Czechy.

Sonatori de la Gioiosa Marca w Filharmonii Łódzkiej

Występ słynnego zespołu muzyki dawnej Sonatori de la Gioiosa Marca to wyjątkowa okazja do posłuchania muzyki przełomu XVII i XVIII w. na instrumentach z epoki. Wydarzenie objął honorowym patronatem Jego Ekscelencja Alessandro De Pedys, Ambasador Włoch w Polsce.

V FESTIWAL KARPACKI | Miguel Lecueder

Światowej sławy pianista z Urugwaju - Miguel Lecueder, koncertem 6 maja 2016 w zabytkowych wnętrzach Dworu Kombornia zainauguruje V Festiwal Karpacki Wieczory Muzyczne w Dworze Kombornia – wiosna 2016.

BNO i altowiolista z Londynu

Najbliższy koncert Baltic Neopolis Orchestry z cyklu Wielcy Koncertmistrzowie już w tę sobotę, 23.04 o godz. 19 w Trafostacji Sztuki. Koncert odbędzie się z towarzyszeniem altowiolisty Andriya Viytovycha z Royal Opera House Orchestra w Covent Garden w Londynie.

Premiera płyty Andrei Bocellego już 22 kwietnia!

Specjalna edycja bijącego rekordy popularności albumu Cinema, zawierająca pełne nagranie koncertu oraz całkowicie nowe utwory, zostanie wypuszczona na rynek 22 kwietnia*. Będzie to przedsmak koncertu, który 26 czerwca odbędzie się na Stadionie Legii w Warszawie.

„Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” | Filharmonia Bałtycka

W kwietniu odbywa się kolejna już edycja akcji „Weekend za pół ceny – rozsmakuj się w Metropolii”. Bierze w niej udział również Filharmonia Bałtycka. Obniżce o 50% podlegają majowe koncerty Filharmonii, także te grane przez gwiazdy muzyki klasycznej.

Międzynarodowa Schubertiada w niemieckim Ueckermünde

Schubertiada zostanie powtórzona w Pałacu pod Globusem Akademii Sztuki w Szczecinie 24 kwietnia 2016 r. o godz. 17:00.

Koncert "Duo Hendrik Meurkens - Wolfgang Köhler" // 20 kwietnia PROM Kultury Saska Kępa

Koncert “Duo Hendrik Meurkens - Wolfgang Köhler” odbędzie się 20 kwietnia o godz. 19.00 w PROMie Kultury Saska Kępa

Maj w Filharmonii Bałtyckiej

W maju w Filharmonii Bałtyckiej będą miały miejsce ciekawe wydarzenia, m. in. odbędzie się prapremiera wykonania utworu Pawła Mykietyna. Będą też atrakcje dla dzieci.

Polacy w Hollywood Koncert Agencji Muzycznej z cyklu „W dobrym towarzystwie”

Agencja Muzyczna Polskiego Radia zaprasza 16 maja br. o godzinie 19.00 do Studia Koncertowego im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie na koncert muzyki filmowej, zatytułowany „Polacy w Hollywood”.

Koncert tria Krzysztofa Herdzina

W czwartek 21 kwietnia w ramach cyklu „Jazz ex cathedra” wystąpi w Sali koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi „Krzysztof Herdzin Trio”. Krzysztof Herdzin, Cezary Konrad i Robert Kubiszyn zagrają materiał ze wspólnej płyty „Capacity”.

DREAM UP - Młodzieżowa Grupa Smyczkowa rusza 24 kwietnia!

Nie musisz być wirtuozem, ważne, że chcesz zajmować się muzyką! Przyjdź do naszej Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej STAYnia w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia. Zapraszamy młodych muzyków powyżej 10 roku życia, którzy uczą lub uczyli się grać na smyczkowych instrumentach prywatnie lub w szkole

LONTANANZA CRUDEL... / PASIECZNIK, CAUDLE, KŁOSIEWICZ

Maj to miesiąc miłości. Lontananza Crudel... - Okrutna rozłąka... to tytuł jednej z kantat Tomaso Albinoniego. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór poświęcony włoskiej muzyce barokowej w mistrzowskim międznarodowym wykonaniu trójki wybitnych muzyków.

DNI OTWARTE w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

W dniu 16 kwietnia 2016 roku (sobota), w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, odbędą się DNI OTWARTE Wydziału Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii oraz Wydziału Instrumentalnego.

ORKIESTROWY WEEKEND W AKADEMII MUZYCZNEJ W KRAKOWIE

Na spotkanie z wielką światową pianistyką Akademia Muzyczna w Krakowie zaprasza w niedzielę 17 kwietnia o godzinie 18:00 do Sali Koncertowej przy ul. św. Tomasza 43.

« 1 2 3 4 5 ... 2077 2078 2079 2080 2081 2082 ... 2302 2303 2304 2305 2306 2307 »

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl