Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami ([email protected]).
We wtorek, 21 sierpnia, w przedostatnim dniu Festiwalu polecamy następujące punkty programu...
Miło nam poinformować, iż do poniedziałkowego poranka na seanse w Multikinie 51 sprzedaliśmy i rozdaliśmy ponad 24 tysiące biletów i wejściówek.
Szczecin, hala Opery, 15 października 2012, godz. 19.30Po wielkich sukcesach Marizy w Polsce (dwa niezwykłe koncerty w Szczecinie, wyprzedane koncerty w najbardziej prestiżowej sali koncertowej naszego kraju- Sali Kongresowej w Warszawie) przedstawiamy jej następczynię - Carminho!
miejsce: Katedra św.Mikołaja w Bielsku-Białej, termin: 2012-08-19, godz: 16.00, W wykonaniu Władysława Szymańskiego, który zagra na katedralnych organach, usłyszymy: Jules Grison – Ofertorium do św. Cecylii Felix Mendelssohn – II Sonata c-moll Alexandre Guilmant – Allegretto, Pr
Koncert "CUKUNFT", Niedziela, 01.09.2012, godz. 21:00 "Pardon, To Tu", Pl. Grzybowski 12 / 16, Warszawa
Pardon, To Tu jako klub festiwalowy będzie gościł poniższe wydarzenia...
Koncert "Sarbak plays Bach" Pardon, To Tu Pl. Grzybowski 12/16 Warszawa Środa, 22.08.2012, godz. 20:45, wstęp 10 zł
Debiut płytowy słupskiej autorki tekstów, wokalistki i dyrygentki – Agi Kiepuszewskiej.
23-26 sierpnia, Wrocław
W poniedziałek, 20 sierpnia, w szóstym dniu Festiwalu szczególnie polecamy następujące punkty programu...
Miło nam poinformować, iż do niedzielnego poranka na seanse w Multikinie 51 sprzedaliśmy i rozdaliśmy prawie 22 tysiące biletów i wejściówek...
W niedzielę, 19 sierpnia, na półmetku Festiwalu szczególnie polecamy następujące punkty programu...
Dzisiaj zachęcamy jeszcze wszystkich obecnych na TRANSATLANTYKU do uczestniczenia w kolejnych wydarzeniach...
W piątkowy poranek największą popularnością wśród festiwalowej publiczności cieszyły się przede wszystkim trzy tytuły. Bezpłatne pokazy filmów „Pinokio” i „Kacper przyjazny duszek” przyciągnęły do kina najmłodszych widzów. Dla dorosłych wyjątkową gratką okazały się natomiast „Opowieści, które żyją t
Jeden z najwybitniejszych basistów europejskich, stały partner Leszka Możdżera (trio Możdżer-Danielsson-Fresco oraz duet Możdżer-Danielsson)
Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl