1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-12-20

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

GIOACCHINO ROSSINI | IL BARBIERE DI SIVIGLIA

2019-12-20

Dziś nie każdy pamięta, że prapremiera słynnej opery Rossiniego odbyła się pod tytułem Almaviva, ossia L’inutile precauzione (Almaviva lub Zbyteczna ostrożność). Zmiana oryginalnego tytułu stanowiła jeden z licznych zabiegów mających na celu zjednanie rzymskiej publiczności.

czytaj dalej »

Time for Chopin zaprasza na świąteczne koncerty „Wigilia po polsku”

2019-12-20

Święta Bożego Narodzenia, to nie tylko część polskiej tradycji, ale też najbardziej rodzinny czas. Podczas tych dni unosi się zapach choinki i pierników, a w tle słychać najpiękniejsze kolędy.

czytaj dalej »

XII Ogólnopolskiego Skupu Dźwięków Nowych i Używanych

2019-12-20

Program 2 Polskiego Radia oraz Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej zapraszają 20 grudnia 2019 o godz. 19:30 do Studia Lutosławskiego na 5 Otwartych Spotkań Warsztatowych oraz koncert finałowy XII Ogólnopolskiego Skupu Dźwięków Nowych i Używanych „Wolna Przestrzeń”.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl