1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-12-14

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Koncert Adwentowy – Włoskie Boże Narodzenie

2019-12-14

Wszystkich entuzjastów muzyki dawnej zapraszamy na tradycyjny Koncert Adwentowy z cyklu Muzyka w dawnym Szczecinie. Tegoroczny program koncertu wypełni w całości muzyka włoska przełomu XVII i XVIII wieku inspirowana tajemnicą Wcielenia Syna Bożego.

czytaj dalej »

Mistrzejowickie Impresje Muzyczne | KONCERT MARYJNY – JAKO RÓŻA

2019-12-14

W sobotę 14 grudnia br. o godzinie 19.30 w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na os. Bohaterów Września 33 odbędzie się Koncert Maryjny: Jako Róża – kolejna odsłona cyklu Mistrzejowickie Impresje Muzyczne.

czytaj dalej »

Muzyka w Dawnym Szczecinie Koncert Adwentowy

2019-12-14

Wszystkich Entuzjastów muzyki dawnej zapraszamy na tradycyjny Koncert Adwentowy z cyklu Muzyka w dawnym Szczecinie. Tegoroczny program koncertu wypełni w całości muzyka włoska przełomu XVII i XVIII wieku inspirowana tajemnicą Wcielenia Syna Bożego.

czytaj dalej »

Prawykonanie „Sonosphère V, Wanda Landowska” Elżbiety Sikory w Paryżu

2019-12-14

Znakomita passa Elżbiety Sikory trwa. Drugą dekadę XXI wieku Polskie Wydawnictwo Muzyczne zamknie prawykonaniem jej Sonosphère V, Wanda Landowska na orkiestrę i gitarę elektryczną.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl