1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-12-10

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Dni muzyki Romana Statkowskiego. Od Warszawy do Hollywood, czyli Roman Statkowski, Henryk Wars i Victor Young w czterech odsłonach

2019-12-10

„Dni muzyki Romana Statkowskiego. Od Warszawy do Hollywood” to cztery koncerty w znakomitych wykonaniach, podczas których zaprezentowana zostanie zarówno muzyka patrona tego wydarzenia, jak i jego wybitnych uczniów.

czytaj dalej »

Bohdan Hołownia, Wojciech Pulcyn i Kuba Stankiewicz z zespołem zagrają podczas „Dni muzyki Romana Statkowskiego” w Warszawie

2019-12-10

Polskie Radio Chopin zaprasza wszystkich miłośników jazzu na „Dni muzyki Romana Statkowskiego. Od Warszawy do Hollywood”. Już 10 i 11 grudnia w Studiu Muzycznym im. Agnieszki Osieckiej zagrają wybitni jazzmani: Bohdan Hołownia i Wojciech Pulcyn oraz Kuba Stankiewicz z zespołem.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl