1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-12-08

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Koncert nie tylko dla dzieci z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską” | „Przylecieli Aniołkowie”

2019-12-08

Agencja Muzyczna Polskiego Radia i Fundacja Agaty Steczkowskiej zapraszają 8 grudnia 2019 o godz. 12 do Studia Lutosławskiego na koncert kolęd i pastorałek pt. „Przylecieli Aniołkowie”. To kolejny koncert z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską”.

czytaj dalej »

Wieczór Flamenco: Carmen Fernández

2019-12-08

Na specjalne zaproszenie do Wrocławia przyjedzie Carmen Fernández – znakomita śpiewaczka flamenco, która zaprezentuje repertuar ze swojej ostatniej płyty.

czytaj dalej »

Lotto | 1988 (Syny) w Pardon, To Tu

2019-12-08

Na naszym ostatnim w tym roku wieczorze muzycznym będziemy mieli zaszczyt usłyszeć dwa koncerty wykonawców, którzy dla naszej historii mają niezwykłe znaczenie.

czytaj dalej »

Czytając i pisząc Żuławskim – dyskusja i pokazy filmowe

2019-12-08

Specjalny pokaz „Mowy Ptaków” i dyskusja na temat twórczości Andrzeja Żuławskiego z udziałem krytyków i filmowców już 8 grudnia o godz. 19.00 w kinie Iluzjon. Wydarzenie zainauguruje miniprzegląd filmów artysty, w programie którego pojawią się: „Na srebrnym globie”, „Trzecia część nocy” i „Diabeł”.

czytaj dalej »

Koncert KOLĘDA NOCKA

2019-12-08

Kolęda Nocka to jedno z nielicznych dzieł powstałych w okresie Karnawału Solidarności, które obok silnego przekazu ideowego niosło ze sobą prawdziwe wartości artystyczne.

czytaj dalej »

2. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz | 96 skrzypków z 27 krajów świata w Łodzi (8-14 grudnia 2019)

2019-12-08

Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza na 2. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz. Jego inauguracją będzie koncert symfoniczny w niedzielę 8 grudnia w Sali Koncertowej Akademii.

czytaj dalej »

Filmy na święta: najstarszy film z Polą Negri na blu-ray oraz ulubione tytuły w kinie i online

2019-12-08

Najstarszy i jedyny zachowany film z Polą Negri z polskiego okresu jej kariery, czyli „Bestia” – kolekcjonerskie wydawnictwo do kupienia na Blu-ray, arcydzieła światowej kinematografii i „Święta polskie” do obejrzenia w kinie Iluzjon oraz przedwojenne kino familijne dostępne online na ninateka.pl.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl