1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-11-08

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Tommy Emmanuel wraca do Wrocławia!

2019-11-08

Doskonale znany polskiej publiczności, jeden z najlepszych, a dla wielu najwybitniejszy gitarzysta akustyczny na świecie – Tommy Emmanuel jesienią powróci do Polski. Mistrz gitary wystąpi w Polsce na czterech koncertach: w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

czytaj dalej »

Lech Janerka gościem specjalnym Audio Video Show 2019

2019-11-08

W dniach 8–10 listopada odbędzie się 23. edycja Audio Video Show. Jak co roku PGE Narodowy oraz hotele Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski staną się przestrzenią dla największej w Polsce i drugiej co do wielkości w Europie wystawy sprzętu audio i video.

czytaj dalej »

FJF: Koncert z cyklu „Jazz i Sacrum”: ADAM STRUG & MONODIA POLSKA

2019-11-08

Główną ideą Jazz Sacrum jest propagowanie jazzu i polskich inspiracji muzycznych pochodzących zarówno z muzyki ludowej, jak i muzyki sakralnej oraz uświetnienie Święta Niepodległości.

czytaj dalej »

Moc atrakcji na Audio Video Show 2019

2019-11-08

W trakcie Audio Video Show 2019, w dniach 8–10 listopada, odwiedzający będą mieli unikalną okazję na udział w spotkaniach z legendami polskiej muzyki oraz dziennikarstwa muzycznego.

czytaj dalej »

Mały Broadway

2019-11-08

„Chicago”, „Miss Saigon”, „Nędznicy”, „The Greatest Showman” – te tytuły mówią wiele nie tylko miłośnikom musicalu, chociaż to właśnie oni będą najbardziej zadowoleni z programu zbliżającego się koncertu musicalowego w Akademii Muzycznej w Łodzi.

czytaj dalej »

Wyjątkowa próba generalna z udziałem osób ubogich w Filharmonii Łódzkiej

2019-11-08

Z inicjatywy światowej sławy artystów – Ingolfa Wundera i Vladimira Ashkenazego, przy wsparciu muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Łódzkiej, w dniu 8 listopada 2019 roku odbędzie się w Filharmonii Łódzkiej próba generalna z udziałem publiczności.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl