1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-10-21

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Konstanty Andrzej Kulka w MIK

2019-10-21

Kameralne dzieła Karola Lipińskiego zabrzmią podczas kolejnego koncertu w ramach Arcydzieł muzyki kameralnej w MIK. 21 października na scenie przy Elektoralnej 12 wystąpią: Konstanty Andrzej Kulka, Andrzej Gębski, Andrzej Wróbel.

czytaj dalej »

Fortepiany są różne. Unikatowe fortepiany z połowy XIX wieku zabrzmią w Akademii!

2019-10-21

Jak wyglądają i brzmią instrumenty z połowy XIX wieku stworzone przez firmy Bechstein i Theodor Stöcker, a jak takie, które podziwiamy we współczesnych salach koncertowych? Czym te współczesne różnią się od historycznych?

czytaj dalej »

MASECKI, ZIMPEL I BASTARDA, CZYLI EKUMENICZNY FESTIWAL „MUZYKA WIARY – MUZYKA POKOJU” NA ANTENIE DWÓJKI

2019-10-21

21 października rozpoczyna się w Warszawie trzeci festiwal „Muzyka Wiary – Muzyka Pokoju”. Radiowa Dwójka, partner medialny wydarzenia, zaplanowała transmisje dwóch wyjątkowych koncertów, które odbędą się we wtorek 22 października w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl