1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-10-05

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Prestiżowa trasa koncertowa po Azji zespołu Baltic Neopolis Virtuosi

2019-10-05

Na specjalne zaproszenie National Centre of Performing Arts (Indie), Ho Chi Minh City Conservatory of Music (Wietnam), a także Ambasady Polski w Hanoi, muzycy BNO odbędą muzyczną podróż po krajach Azji.

czytaj dalej »

Trio Abozekrys w NFM

2019-10-05

Rdzenna improwizacja, blues, tradycyjne instrumenty, brzmienia z najdalszych zakątków naszej planety oraz gwiazdy szeroko pojętej muzyki etnicznej – cykl „Muzyka Świata” jest kwintesencją różnorodności kultur.

czytaj dalej »

Gościnne występy Chóru Filharmonii Łódzkiej w regionie

2019-10-05

W pierwszy weekend października Chór Filharmonii Łódzkiej dwukrotnie zaprezentuje swój kunszt wokalny podczas gościnnych koncertów wyjazdowych. Występy uświetnią obchody 50-lecia istnienia tego znakomitego zespołu artystycznego.

czytaj dalej »

Recital „Purpurowe skrzypce”

2019-10-05

Na „purpurowych skrzypcach” rozbrzmiewać będzie repertuar klasyczny, romantyczny i dwudziestowieczny, także filmowy. Wystąpi Elizabeth Pitcairn, jedna z najsławniejszych i najbardziej uwielbianych solistek Ameryki.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl