1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-08-18

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Recital organowy w łódzkich Łagiewnikach | Akademia Muzyczna w Starym Klasztorze

2019-08-18

Sierpniowy recital organowy w Klasztorze w Łagiewnikach wykona młody utalentowany organista Paweł Urbanek – słuchacz Młodzieżowej Akademii Muzyki w klasie organów dra hab. Krzysztofa Urbaniaka.

czytaj dalej »

5. edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej Krzyżowa-Music – 18 sierpnia–1 września 2019

2019-08-18

Tegoroczną edycję wyróżniać będą koncerty, warsztaty i sympozja przebiegające pod hasłem 5-lecia festiwalu Krzyżowa-Music i 30-lecia Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego.

czytaj dalej »

MusicaLove popołudnie

2019-08-18

Dwoje młodych wokalistów w najbliższą niedzielę wcielać się będzie w role Pięknej i Bestii, Bonnie i Clyde’a, Donny i Sama oraz wielu innych postaci ze świata musicalu.

czytaj dalej »

Licheń. Koncert profesora Władysława Szymańskiego

2019-08-18

W ramach Pierwszego Licheńskiego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej koncert w najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, zagra Władysław Szymański.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl