1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-07-13

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Filmowy Klan Urwisów

2019-07-13

Filmy dla dzieci na Festiwalu Transatlantyk, czyli spotkania z najlepszymi tytułami ostatnich miesięcy oraz polskie premiery dla najmłodszych.

czytaj dalej »

„DWÓJKA NA MIEJSCU – ZNAKI NIEPODLEGŁEJ. OSTATNIE LATO ‘39”, CZYLI PLENEROWA AUDYCJA 2 PROGRAMU POLSKIEGO RADIA Z TORUNIA

2019-07-13

Program 2 Polskiego Radia kontynuuje trasę „Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej. Ostatnie lato ‘39”, w ramach której przed tygodniem, 29 lipca, odbyła się już pierwsza plenerowa audycja w Zakopanem.

czytaj dalej »

Muzyka Bez Granic – pierwsze takie wydarzenie w Warszawie już 13–14 lipca!

2019-07-13

Międzynarodowi goście i warszawscy społecznicy, dyskusje, wykłady, koncerty, jam session – tak w skrócie można opisać bogaty program wydarzenia enCORE – Music with No Borders, które odbędzie się w Warszawie już 13 i 14 lipca.

czytaj dalej »

„DWÓJKA NA MIEJSCU – ZNAKI NIEPODLEGŁEJ. OSTATNIE LATO ‘39”, CZYLI PLENEROWA AUDYCJA RADIOWEJ DWÓJKI Z KRYNICY- ZDROJU

2019-07-13

Program 2 Polskiego Radia kontynuuje trasę „Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej. Ostatnie lato ‘39”. W najbliższą sobotę 13 lipca ciesząca się popularnością wśród mieszkańców odwiedzanych miejsc wakacyjna akcja zawita do Krynicy-Zdroju.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl