1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-01-13

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Koncert Polskiej Orkiestry Radiowej – Moniuszko, Offenbach, Bizet, Małecki

2019-01-13

Program 2 Polskiego Radia zaprasza 13 stycznia 2019 r. o godz. 18 do Studia Lutosławskiego na koncert symfoniczny Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Michała Klauzy.

czytaj dalej »

MONARCHA DELLA TROMBA – KONCERT ORKIESTRY BAROKOWEJ AKADEMII MUZYCZNEJ W KRAKOWIE

2019-01-13

Zwłaszcza w wiekach dawnych trąbka zajmowała poczesne miejsce wśród instrumentów muzycznych, a muzycy grający na tym instrumencie byli wyróżniani wśród innych instrumentalistów prestiżowym statusem oraz w wymiarze materialnym.

czytaj dalej »

RETRANSMISJA XIV KONCERTU NOWOROCZNEGO Z UDZIAŁEM ILDEBRANDO D’ARCANGELO NA ANTENIE RDC

2019-01-13

13 stycznia, o godz. Radio dla Ciebie zaprasza na retransmisję XIV Koncertu Noworocznego z udziałem wybitnego włoskiego śpiewaka operowego – Ildebrando D’Arcangelo – gwiazdy europejskich i światowych scen operowych...

czytaj dalej »

Koncert nie tylko dla dzieci z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską” | „Z kolędą w Nowy Rok”

2019-01-13

Agencja Muzyczna Polskiego Radia i Fundacja Agaty Steczkowskiej zapraszają 13 stycznia br. o godz. 12 do Studia Lutosławskiego na kolejny koncert dla dzieci z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską”, zatytułowany „Z kolędą w Nowy Rok”.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl