1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-01-12

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Koncert Noworoczny

2019-01-12

W Nowy Rok dobrze jest wkroczyć przy dźwiękach muzyki – tej najlepszej, w doskonałych wykonaniach. Wszystko to zapewni koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa pod dyrekcją Maestro Antoniego Wita, należącego do najbardziej cenionych na świecie polskich dyrygentów.

czytaj dalej »

Bezpłatny rodzinny koncert Time for Chopin na warszawskiej Starówce

2019-01-12

Już w najbliższą sobotę 12 stycznia odbędzie się wyjątkowy koncert Time for Chopin. Na scenie Domu Literatury wystąpią dwie muzyczne rodziny, z Polski i Ukrainy. Artyści dwóch pokoleń zagrają kolędy oraz utwory m.in. Chopina i Rachmaninowa.

czytaj dalej »

„ADRIANA LECOUVREUR” FRANCESCA CILEI Z METROPOLITAN OPERA W NOWYM JORKU | RETRANSMISJA

2019-01-12

W sobotę 12 stycznia Program 2 Polskiego Radia zaprasza słuchaczy na muzyczną podróż do Nowego Jorku, a dokładnie do Metropolitan Opera – jednego z najwspanialszych teatrów operowych świata.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl