1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-12-09

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Laureatka Grammy, zjawiskowa afrykańska artystka Angélique Kidjo w NFM

2018-12-09

Wyjątkowa kariera Angélique Kidjo mogła rozwinąć się dzięki jej talentowi, licznym otrzymanym przez nią nagrodom, ale także dzięki jej zaangażowaniu w sprawy rodzinnej Afryki.

czytaj dalej »

Wielkie interpretacje – najpiękniejsze pieśni i miniatury fortepianowe

2018-12-09

9 grudnia o godz. 18.30 w Sali Koncertowej Centralnej Biblioteki Rolniczej przy Krakowskim Przedmieściu 66 odbędzie się trzeci koncert Warszawskiego Salonu Muzycznego z cyklu Wielkie Interpretacje.

czytaj dalej »

Koncert nie tylko dla dzieci z cyklu „Śpiewajmy z Agata Steczkowską” | „U żłóbka…”

2018-12-09

Agencja Muzyczna Polskiego Radia i Fundacja Agaty Steczkowskiej zapraszają na kolejny koncert dla dzieci z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską”, zatytułowany „U żłóbka…”.

czytaj dalej »

KONCERT INAUGURUJĄCY 3. Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. K. Pendereckiego

2018-12-09

Akademia Muzyczna w Krakowie zaprasza na Finał 6. Dni Muzyki: Krzysztof Penderecki. Ten wyjątkowy koncert, który ponadto zainauguruje 3. Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. K. Pendereckiego, odbędzie się w niedzielę 9 grudnia o godz. 18:00 w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl