1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-12-07

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

MOSCOW CITY BALLET | Dziadek do Orzechów | W grudniu 2018 r. w Polsce!

2018-12-07

Legendarny i najsłynniejszy rosyjski BALET SMIRNOVA, poza granicami Rosji bardziej znany jako MOSCOW CITY BALLET już niebawem wystąpi ponownie w Polsce!

czytaj dalej »

Źródła, style, interpretacje | Konferencja „Polska muzyka kameralna I połowy XX wieku”

2018-12-07

Koncert polskiej muzyki kameralnej oraz kilkanaście wykładów o zapomnianych dziełach i kompozytorach I połowy XX wieku to program ogólnopolskiej konferencji naukowej organizowanej przez Instytut Muzyki Kameralnej Akademii Muzycznej w Łodzi.

czytaj dalej »

Powszechna edukacja muzyczna a kreatywność i innowacyjność społeczeństwa | Instytut Muzyki i Tańca

2018-12-07

Instytut Muzyki i Tańca organizuje w dniu 7 grudnia 2018 roku w Warszawie Konferencję pt. Powszechna edukacja muzyczna a kreatywność i innowacyjność społeczeństwa, której celem jest przedstawienie podstawowych badań i faktów pokazujących rolę praktycznego uprawiania muzyki w rozwoju dzieci i młodzie

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl